דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

תחבורה בפתח תקווה

עדכונים על פתיחה וסגירה של כבישים ומעברים, מגרשי חנייה, תחבורה ציבורית ועוד

איזה קטע של שביל אופניים

מדי פעם תושבים נתקלים במקטעים של שבילי אופנים שלא ניתן לרכב עליהם יותר מכמה שניות, צילום של מקטע כזה ברחוב העצמאות בשכונת כפר גנים ג' בפתח תקווה, הפך לויראלי.

פורסם בתאריך:


תושב העיר נתקל אתמול (שני) במראה משונה של שביל אופניים שנקטע לאחר כ-15 מטרים  ברחוב העצמאות סמוך לקניון החדש.

מקטע שביל האופניים עורר שאלות בקרב תושבי העיר:
לא ברור מדוע סמוך לקניון שיש הולכי רגל רבים הוא המיקום הנכון לשביל אופניים? כיצד ניתן לעשות שימוש בשביל מעבר לרכיבה של מספר שניות.
הצילום של שביל האופניים הפך במהרה לויראלי ברשת.


בחודש מאי 2016 פרסמנו סקירה של שבילי האופניים בעיר וציינו את התופעה הזו של שבילי אופניים קטועים, בזמנו בין היתר נתנו דוגמא של כביש 40 שבו היה שביל אופניים שיוצא מצומת סירקין ומגיע למחלף שעריה ופתאום נפסק באמצע.

מדוברות העירייה נמסר: "במסגרת מדיניות העירייה, נסללו בשנים האחרונות מספר קילמוטרים של שבילי אופניים תיקניים ברחבי העיר וכן במסגרת כלל הפיתוח המתוכנן, יסללו עשרות קילומטרים נוספים בהמשך. בהתאם לכך, הצילום המדובר משקף מקטע ספציפי מתוך שביל ארוך שנמצא לאורכו של רחוב העצמאות. המקטע המדובר הופסק בהתאם לתקן, בשל ההכרח בהצבת תחנת אוטובוס במקום. מטרים ספורים לאחר מכן, ממשיך תוואי שביל האופניים.

איזה קטע של שביל אופניים - תחבורה בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
פרידרור, תביא תוכן יותר איכותי
אחד העם 38 | 08:17   19.01.22