דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

ספורט בפתח תקווה

כל ענפי הספורט בפתח תקוה והסביבה

למעלה מ-200 רצים בשכונת אם המושבות בקבוצה ששרפה את מסלול הריצה במירוץ פתח תקווה

פורסם בתאריך:


במירוץ פתח תקווה שהתקיים ביום חמישי שעבר  השתתפו קבוצות ריצה מגובשות שלגמו את המירוץ ללא כל קושי. אחת מהן היא רצי אם המושבות.

רצי אם המושבות היא קבוצה עממית, חברתית שנוסדה בשנת 2012 על ידי יניב משה ודותן לוי למען הקהילה ובמטרה לעודד ולתת מענה לרצים ולכאלה שמעוניינים להיכנס לעולם הריצה שמחפשים מסגרת חברתית, ספורטיבית שמעודדת אורח חיים בריא.

 יניב משה מאמן הקבוצה מספר: "כשראש עיריית פ"ת הודיע כי מתוכנן השנה מרוץ הלילה השני בעיר, נרתמנו ברצי אם המושבות למאמץ העירוני ופתחנו קבוצת רצים מתחילים בנוסף לשאר הקבוצות.

מעל כ - 200 רצים מקבוצת רצי אם המושבות, השתתפו  במרוץ הלילה של פתח תקוה. מתוכם כ 50 רצים מתחילים שאימנו במשך 14 שבועות 3 פעמים בשבוע ורצו במקצה 10 ק"מ".

כתבות קודמות בנושא:

מושתלי כליה, עיוורים, מחלימי סרטן, אזרחים וותיקים ורץ האננס רצו במירוץ פתח תקווה

5 מהמשתתפים במירוץ מהמרים על התוצאה


יוסף גאזצ'ו -אלוף מרתון ישראל ומאמן קבוצות הריצה של הקהילה האתיופית, ישתתף במרוץ 

צפו: מירוץ הלילה של פתח תקווה 2021 (וידיאו)

 


למעלה מ-200 רצים בשכונת אם - ספורט בפתח תקווה

נכתב על ידי

מני ארוך

מני ארוך, מורה לשל"ח ואקולוגיה. נשוי ואב לשלוש בנות קצינות בצבא, מוסמך M.A מנהל ציבורי וקידום בריאות בווינגייט. 22 שנות שרות צבאי בקבע מהם 14 שנים בדרגת סגן אלוף בתפקידי מטה והדרכה. פעיל בתחומי זכויות אזרחיות, בריאות הסביבה חינוך וספורט. משתתף ומתאמן קבוצת טריאתלון זכה להישגים מרשימים בליגה. עסק בגריאטריה וניהל מוסד סיעודי בפ"ת יותר מעשור.

arochm@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: