דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מדריך העסקים

סקזי מחשבים וסלולר בע"מ

"סקזי מחשבים וסלולר" מתמחים במכירות של מכשירים חדשים ובתיקוני מכשירים החל מהחלפת מסך ועד תיקונים מורכבים כגון- רכיבי לוח, אשר בעגה המקצועית נקראים- דרג ג' ודרג ד'. "סקזי מחשבים וסלולר" מעניקים גם מענה לקהילת הגיימרים אשר משתמשת במחשבים לצורכי הגיימינג. לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים במגוון רחב של תחומים ועיסקיים.

כתובת: רחוב רפאל איתן 5 פתח תקווה

טלפון עיקרי: 03-9034151

טלפון משני: 0505-727286 

תגיות: מחשבים , טבלטים , סלולר , טלפונים סלולרים , מעבדת טלפונים ,

03-9034151

0505-727286 

מכשיר הפלאפון הפך להיות אקססורי חובה בעידן של היום. מעבדות הסלולר החלו צצות כמו פטריות אחרי הגשם אבל כאשר כול עולמנו נתון במכשיר אחד חשוב שיהיה מענה מקצועי, אישי וחכם. אז... אם אתם מחפשים מעבדה עם ערך מוסף, כנסו ל-"סקזי מחשבים וסלולר".

איריס ודני הקימו את המעבדה הראשונה בשנת 1999 בראש העין, לאחר כשנתיים מעבדה נוספת נפתחה בהרצליה ועכשיו לרווחת שכונת אם המושבות סניף נוסף בקניון ספיר.

"סקזי מחשבים וסלולר" מתמחים במכירות של מכשירים חדשים ובתיקוני מכשירים החל מהחלפת מסך ועד תיקונים מורכבים כגון- רכיבי לוח, אשר בעגה המקצועית נקראים- דרג ג' ודרג ד'.

"סקזי מחשבים וסלולר" מעניקים גם מענה לקהילת הגיימרים אשר משתמשת במחשבים לצורכי הגיימינג. לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים במגוון רחב של תחומים ועיסקיים.

אז למה "סקזי מחשבים וסלולר"?

זמינות "מעכשיו לעכשיו" ומענה מהיר - למי לא נשפך קפה על המכשיר? איזה מכשיר לא צנח פעם חופשית ישירות אל הקרקע? ומי מאיתנו לא מכיר את התחושה "או מיי גוד!! מה אני עושה עכשיו?". ב סקזי מחשבים וסלולר תוכלו להיכנס, לשים את המכשיר ולחזור כבר באותו היום לקבלו בחזרה. "הכל כמובן תלוי במורכבות התיקון" אבל תיקונים אורכים בין חצי שעה לשלוש שעות", ואם מדובר בתיקון מורכב של זמן יותר ארוך תקבלו גם טלפון חלופי.

מקצועיות - בסקזי מחשבים וסלולר עובדים אנשי מחשב וסלולר, בעלי ותק וניסיון רב בתחומם. מעבר לכך, דני בעצמו הנדסאי אלקטרוניקה, כך שיש לו היכרות עמוקה עם התחום, עד הרכיב הקטן ביותר. הטיפול אינו שטחי והמטרה היא לייצר פתרונות ארוכי טווח. במובן הזה, זהו הערך המוסף של "סקזי מחשבים וסלולר", זו לא עוד חנות, אלא מעבדת תיקונים אמיתית ומקצועית.

יחס אישי - תבואו, תכנסו ותקבלו יחס אישי כאילו הייתם הלקוח היחיד והמרכזי של סקזי. ומה צריך יותר מזה בדיוק ברגע שאיבדנו אוויר מהמחשבה שהמכשיר שלנו לא עובד?!

חלקים מקוריים - במעבדות סקזי משתמשים רק בחלקי חילוף מקוריים ועובדים עם יבואנים רשמיים בלבד.

אם מתחשק לכם להחליף מכשיר תוכלו למצוא מגוון מכשירים ב-"סקזי מחשבים וסלולר" במחירים ותנאי תשלום נוחים; עד 12 תשלומים (ללא ריבית והצמדה) או 36 תשלומים בהוראת קבע ללא תפיסת מסגרת אשראי.

אז אם אתם מהסביבה או שאתם במקרה באזור וקרה משהו למכשיר הסלולר שלכם, אל תלחצו, כנסו ל-"סקזי מחשבים וסלולר" והכל יטופל על הצד הטוב ביותר.

המעבדות פתוחות:

א-ה 10.00-22.00, ו' 9.00-14.00

אם המושבות, קניון ספיר קומה 1