דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מדריך העסקים

ITCREW שחזור מידע

כמה פעמים קרה לכם שהקשתם על משהו ונמחק לכם כל הקובץ והתמונות, המחשב שלכם התקלקל עם כל הקבצים החשובים, בחברת ITCREW שחזור מידע עובדים מומחים שהתפקיד שלהם זה לעזור לכם לשחזר את כל מה שחשוב לכם במחשב ולהביא אליכם בחזרה את כל הנתונים, תמונות וכל מה שאתם צריכים במחשב

כתובת: שמשון 14 פתח תקוה

טלפון עיקרי: 077-2233226

דוא"ל: itcrewisrael@gmail.com

תגיות: שחזור מידע במחשבים , שחזור תמונות , שיחזור מידע במחשב , שחזור מידע מפלאפונים ,

077-2233226

עם הצלחה לא מתווכחים

כ 97% הצלחה בשחזור מידע ממחשבים

 שחזור מידע זה ITCREW

קרה לכם שעשיתם עבודה במחשב, הייתם בשלבים האחרונים של הכתיבה ופתאום המחשב יחד עם הדיסק הקשיח התקלקלו ואיתם, כל החומר היקר שלכם הלך לאיבוד?

 לפעמים, שווי החומר שאבד יכול להיות יקר מאוד בכסף ובזמן עבודה שנמחק.

האם המסמכים, התמונות והסרטונים נמחקו לתמיד?

אפשר להיכנס ללחץ, ואפשר להתקשר ל ITCREW.

ישנן דרכים מקצועיות לשחזר חומר, לשחזר קבצים, לשחזר תמונות, מצגות, מסמכים. כדי לשחזר טוב צריך ניסיון רב, לחברת ITCREW יש  צוות בעל ניסיון של מעל 10 שנים,  כך, שישנם סיכויים מצוינים שהחברה תצליח לשחזר לכם את מה שנמחק או נהרס,  כדי שהשחזור יצליח צריך את הכלי הנכון והטוב ביותר לפטור את הבעיה, החברה מתמחה בשחזור מידע, חילוץ מידע והצלת  נתונים מכל סוגי הדיסקים, גם דיסקים קשיחים פנימיים וגם דיסקים חיצוניים, השחזור כולל גם שחזור תמונות מכל מערכות ההפעלה שחזור מטלפון ועוד.

מעבדת ITCREW ממוקמת במרכז הארץ,  למעבדה מכשירים מתוחכמים ומתקדמים, שפותחו על ידי מהנדסי  החברה. בתהליך השחזור, הצוות  לוקח  דיסק מהדגם שלכם ומעתיק  אותו בעזרת רובוט מיוחד, השחזורים מתבצעים  בחדר נקי בתקן מחמיר.

החברה יודעת לטפל בבעיות שנגרמו עקב פירמוט דיסק, כוננים תקולים, פגיעה פיזית בכונן הקשיח, תקלות לוגיות כולל  נזק חמור של הרס מוחלט של הדיסק או שריפתו, לפעמים דיסק נהרס כי הוא ישן שעבר זמנו .המטרה של המעבדה לספק לקהל הלקוחות פתרון מהיר (הרי אתם באמצע עבודה וחייבים את הקובץ דחוף)  ואיכותי, במעבדה קשובים ללקוחות ומבינים בדיוק מה מצבם.

במעבדה נותנים שירות למחשבים חדשניים בעלי טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת ולמחשבים ישנים יותר. 

באילו שחזורי חומר מדיסקים קשיחים החברה מטפלת?

דיסקים קשיחים:  IDE, SATA, SAS, SCSI, נפחים,  החל מ- 1 מגה-בייט ועד 10 טרה-בייט.

מהירויות:  5400 – 15000 סל”ד, מידות: 1.8” , 2.5”, 3.5” , 5.25” ושאר המידות הקיימות בשוק.

שרתים:  Raid – מכל הסוגים, כולל RAID 6,  RAID 5, RAID 0, RAID 1 (שחזור Raid) מערכות ההפעלה : DOS, Windows, OS 2, Netware Novell, Linux, UnixWare, Solaris, Apple Macintosh ועוד.

דיסקים עם תקלות פיזיות : שחזור מידע מהארד דיסק תקול, תקלות ראש דיסק, קריסת ראשים, מנוע וקצר חשמלי.

טעויות משתמש: מחיקת מידע או דריסתו, פירמות.

חלוקת דיסק מחדש ע”י PQ MAGIC, דריסה ע”י GHOST או ACRONIS, התקנת תוכנה אשר כשלה ועוד.

תיקון מסדי נתונים משובשים – SQL SERVER, PARDOX, INTERBASE, FOXPRO, DBASE

 

אנחנו מטפלים גם תוכנות הנהלת חשבונות  וניהול ישראליות כמון חשבשבת, רווחית, מכפל, חישובית זהב, מנהל, שיקלולית, עצמאית, עודכנית, פיננסית ועוד.

שחזור שרתים כולל EXCHANGE ובשרתי דואר אחרים.

 בכונן הקשיח ישנם סקטורים שונים, ואם בסקטור שבו היה הקובץ לא נעשה שינוי, סיכויי ההצלחה בשחזור הקבצים גבוהים מאוד.

החברה שמה לה כדגל מרכזי לתת שירות איכותי, אמין, מהיר, מקצועי ויחס אישי, לכן, לחברה יש אלפי לקוחות, שהגיעו לטפל במחשב שלהם בחברה, הלקוחות קיבלו  קבצים משוחזרים ונשארו נאמנים לחברה. התמיכה שהחברה נותנת חינם ללקוחות בבעיות שוטפות וההקשבה לצרכים של הלקוח מחזקת את תדמית החברה אצל הלקוחות והרבה לקוחות הם לקוחות שהגיעו בזכות המלצה מחבר, הלקוחות החדשים שלנו זוכים לאותו שירות והופכים ללקוחות קבועים ונאמנים.

 מה עושים כשהדיסק הקשיח נפגע.

יש דברים שאפשר לעשות לפני שמגיעים אלינו, ניתן לפתוח המארז ולבדוק  שכל החיבורים הפיזיים מחוברים בצורה תקינה, לאחר מכן מבצעים התחל מחדש למחשב,  אם מערכת ההפעלה עולה באופן תקין הסתדרתם ,אם המחשב לא עולה אז הדיסק פגום וצריך להגיע ל ITCREW כדי לשחזר את הדיסק הקשיח.

כמו אצל רופא מומחה, החברה בודקת את הדיסק בדיקה, מבצעת דיאגנוזה וממליצה על הטיפול הטוב יותר , מגישים הצעת מחיר ללקוח לאחר קבלת אישור מהלקוח  מתחילים לשחזר את המידע הפיזי והלוגי במחשב. 

ישנם מספר סוגים של תקלות בדיסקים קשיחים, התקלה הנפוצה ביותר היא ראשים פגומים, ראשי הדיסק הקשיח לא תקינים, הם לא מבצעים  את פעולת הקריאה והכתיבה, וככה לא ניתן

לגשת לחומר שנמצא על הדיסק הקשיח.

המחיר משתנה בהתאם לחומרת הבעיה והנזק .

לחברה עקרון עבודה הוגן וייחודי " כסף תמורת שחזור" לא הצלחנו לשחזר לא תשלמו ,    MONEY FOR DATA, בזכות המקצועיות שלנו אנחנו מתפרנסים מהצלחות.

בסוף תהליך השחזור הלקוח מקבל את רשימת הקבצים ששוחזרו ואת הקבצים עצמם. 

שחזור תמונות

תמונה זה דבר רגשי מאוד, לפעמים כשנאבדת תמונה אנחנו מרגישים שחלק מאיתנו הלך לאיבוד.

צילום זה גם מקצוע, אם צילמת חתונה והדיסק התקלקל... כדי מאוד לשחזר את התמונות.

ניתן לשחזר תמונות מכל המכשירים הסלולריים, תמונות שנמחקו מכרטיסי זיכרון, מהמחשב  ומצלמות דיגיטליות.    

ניתן לשחזר  הודעות ווצאפ והודעות סמס , כרטיסי זיכרון של כל מכשירי הסלולר, ספרי טלפונים, היסטוריית שיחות ,תזכורות ופתקים, שחזור מדיסק און קי .שחזור תמונות  HTC ,שחזור תמונות מוטורולה Motorola ,שחזור תמונות בלקברי  BlackBerry, שחזור תמונות נוקיה Nokia ,שחזור תמונות אקספריה Xperia ,שחזור תמונות  אל ג’י LG ,שחזור תמונות אלקטל Alcatel ,שחזור תמונות Zte ,שחזור תמונות הוואי  Huawei ,שחזור תמונות סוני Sony ,שחזור תמונות דורו Doro .

 

 

מחשב נייד תיקון מהיר ואיכותי

לכולנו יש מחשבים ניידים או נייחים, וכאשר המחשב מתקלקל אנחנו מרגישים מנותקים ולא יכולים לבצע את הפעולות אותן אנחנו רגילים לעשות יום יום . תקלה במחשב צריך לתקן  מיד .

בעיה פשוטה ניתן לתקן בבית הלקוח בעזרת טכנאי מחשבים מוסמך ומקצועי, כאשר הבעיה מורכבת צריך לתקן במעבדה.

טכנאי מחשבים אינו יכול לפתור את כל התקלות בתנאים ביתיים, למחשבים ניידים יש חלקים קטנים מאד המחוברים זה לזה, תיקון המחשבים הניידים מצריך כלים מיוחדים על מנת לתקן את המחשב.

תקלה בגוף המחשב, צריך לבצע במעבדת מחשבים, בעזרת צוות מקצועי.

 תיקונים נפוצים למחשב נייד 

החלפת מקלדת למחשב נייד, המקלדת במחשב הנייד הפסיקה לעבוד? ניתן להחליף למקלדת חדשה.  בעיות חשמל : תיקון והחלפת שקע חשמל, כשיש תקלת חיבור לחשמל, מטען חדש, החלפת שנאי וסוללה של מחשב נייד. 

החלפת מסך למחשב נייד ,החלפת דיסק קשיח למחשב נייד ,החלפת לוח אם למחשב נייד ,החלפת זיכרונות למחשב נייד, החלפת צורבים DVD למחשב נייד ,התקנת מערכת הפעלה.

אם  פרמטתם  את המחשב או רכשתם מחשב נייד חדש ללא מערכת הפעלה, מתקינים מערכת הפעלה חדשה, מתקינים, אופיס, אנטי וירוס ועוד תוכנות מחשב, החלפת כרטיס מסך למחשב .

תחזוקה שוטפת, ניקוי המחשב מאבק ,האבק הורס את המחשב.

לחברת  ITCREW. יש מעבדה בעלת ותק וניסיון, טכנאים מקצועיים שעברו הכשרה ארוכה, מחלקת בקרת איכות שבודקת את המחשב לאחר התיקון כדי שהמוצר יצא מאיתנו ברמה הגבוה יותר, לקוחות שטופלו בחברה מרוצים וממליצים עלינו, החברה נותנת יחס אדיב ללקוח ולמחשב.

במידה והתיקון איננו משתלם כלכלית עבורכם, כשעלות התיקון קרובה לעלות מחשב חדש,  אנחנו גם נדע להגיד לכם את זה כדי שלא תבזבזו את כספכם 

לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר https://www.itcrew.co.il/

המקצועיות, היחס האישי, העמידה בלוחות הזמנים הם הערכים המרכזיים בחברה אותם אנחנו חולקים אתכם