דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מדריך העסקים

פתח תקווה עכשיו

פתח תקווה עכשיו, אתר החדשות של פתח תקוה, מעודכן, לא שייך לאף אחד, עיתונות אובייקטיבית למען הציבור הפתח תיקוואי

כתובת: בן ציון גליס 9 פתח תקווה

טלפון עיקרי: 03-9290000

טלפון משני: 0505217189

פקס: 03-9191444

דוא"ל: zur@zur4win.com

תגיות: עיתונות בפתח תקווה , כתבות בפתח תקווה , חדשות בפתח תקווה , ספורט בפתח תקווה , חינוך בפתח תקווה , מערכת עיתון בפתח תקווה , פייסבוק בפתח תקווה , קידום אתרים בפתח תקווה , גוגל ביזנס בפתח תקווה , seo בפתח תקווה , קידום פייסבוק לינקדין ואינס ,

03-9290000

0505217189

פקס: 03-9191444

"פ"ת עכשיו"    
        

"פ"ת עכשיו" הוא אתר חדשות מקומי ואפליקציה, המביאים חדשות, עדכונים שוטפים, ידיעות, כתבות עומק, מבזקים, צילומים וסרטונים חמים המתעדכנים ,ON LINE 24 שעות 7 ימים בשבוע, על כל מה שקורה בפתח תקווה.

"פתח תקוה עכשיו" הוא בעצם עיתון אינטרנטי מהיר, אינטראקטיבי ואפקטיבי. 

המידע והחדשות בכל התחומים מתעדכנים במהירות, בתחלופה גבוהה. פוליטיקה, פלילים, חינוך, תחבורה, קהילה, ספורט, כלכלה, נדל"ן, תרבות, בידור, ספורט, אופנה, משפט, נדל"ן, קנייה ומכירה, היי טק ועוד.

בלחיצת כפתור אחת על "פ"ת תקווה עכשיו" את/ה שותף/ה לכל המידע ושותף/ה להביע דעה ויכול/ה לדווח על כל מה שקורה לך בעיר, בתמונה בכתב ובסרטון.

צוות "פ"ת עכשיו" עובד בשיתוף פעולה עם קהל הקוראים ולאחר בדיקה ועריכה, מפרסם מידע רב המגיע מהקוראים / הגולשים.

פתח תקווה היא העיר הרביעית בגודלה בארץ עם יותר מ-268,000 תושבים.
הקשר של פ"ת עכשיו" עם הקוראים חשוב לנו מאד, אנו מקפידים לפרסם ידיעות רבות בנושאי קהילה כדי לתרום לשיפור חיי הקהילה בעיר, בדגש על חיבור ושיתוף פעולה בין אנשים ובין שכונות העיר.

"פ"ת עכשיו" אינו רק אתר חדשות חד-ממדי, אלא מערך תקשורתי הכולל: אתר עשיר במידע, אפליקציה, דף פייסבוק עסקי, חשבון טוויטר ואינסטגרם וערוץ Youtube. 

אנו משקיעים מאמץ להתאים את עצמנו לקצב המהיר של ההתפתחות הטכנולוגית ובכך פועלים לשיפור מתמיד של חווית קהל הקוראים שלנו.

אפליקציה

ל"פ"ת עכשיו" יותר מ – 18,000 מחזיקי אפליקציה שנהנים מכך שהחדשות והעדכונים מגיעים ישירות אליהם. הידיעות החשובות והמעניינות ביותר מגיעים אליהם ב"פוש" (נוטיפיקציה)  – הודעה מיוחדת ובה קישור לכתבה.
ניתן להוריד את האפליקציה בחנויות של מכשירי אנדרואיד ו -IPhone.

דף פייסבוק 

ל"פ"ת עכשיו" חשבון פייסבוק חדשותי ופעיל, הזוכה לשיתופים רבים ובו אנו מפרסמים פוסטים שרבים מהם הופכים להיות וויראליים ברשת.
בחשבון הפייסבוק של "פ"ת עכשיו" יותר מ-  4,300 חברים ועוקבים שפעילים, מגיבים ומשתפים כך שנוצר דיון פורה בנושאים מרכזיים שעל סדר יומה של פתח תקווה. בזכות השיתופים של הגולשים, לפוסטים בדף הפייסבוק נחשפים יותר מ-20,000 גולשים.

YOUTUBE

ל"פ"ת עכשיו" ערוץ YOUTUBE המכיל את רוב הסרטונים שפורסמו באתר.  
באתר ישנו "סרטון היום" מתחלף, לאחר הפרסום בסרטון היום, ניתן לצפות בו בערוץ ה- Youtube.

 

גלריות

באתר "פ"ת עכשיו" גלריות של תמונות מתחלפות מאירועים ומחגיגות שנערכות בפתח תקווה.

 

ליווי ומעקב
 

כאשר אנו מפרסמים כתבה, עבודתנו לא הסתיימה, אם פרסמנו כתבה על ליקויים, אנו עוקבים אחר הנושא כדי לראות האם חל שיפור ואם יש צורך אנו מפרסמים כתבות המשך.

אנו מפרסמים סדרה של כתבות על אירועים ופעילויות מיוחדות שמתקיימים בעיר כמו חודש איכות הסביבה, חודש האישה, חודש החינוך, חודש המודעות לאנשים עם מוגבלויות, וכמובן פעילויות מיוחדות לחגים ומועדים.

 

חדשות פוליטיות, חדשות ספורט, חדשות חינוך ועוד

חדשות פוליטיות: אנו מפרסמים כתבות על מאחורי הקלעים של הפוליטיקה הפתח תקוואית, אנו נוכחים בישיבות המועצה, נמצאים בקשר הדוק עם חברי המועצה מן הקואליציה והאופוזיציה, ועם בעלי תפקידים ואחרים בעירייה.
 

חדשות חינוך: הכל מתחיל בחינוך, אנו עוקבים אחרי כל מה שקורה במערכת החינוך בעיר, כל מה שחשוב לדעת להורים ולילדים וכל מה שאתם מדווחים לנו מהשטח בזמן אמת. התנהגויות חריגות, מאבקים, פעילויות בבתי הספר והגנים, והישגים מיוחדים של תלמידים, מורים, גננות, בתי ספר וגנים.

חדשות ספורט: אנו מפרסמים כתבות ספורט על כל גווניו.
אנו מסקרים את משחקי קבוצות הספורט של פתח תקווה: הפועל פ"ת, מכבי פ"ת, הפועל מחנה יהודה קבוצות הבוגרים, הנוער, הנערים והילדים.

גם ענפי ספורט שאינם זוכים לחשיפה ראויה כמו אתלטיקה, שחייה, טניס ועוד מקבלים אצלנו סיקור הולם.. 

חדשות קהילה:  פתח תקווה מורכבת מקהילות רבות מפסיפס עשיר של תרבויות ועדות, קהילת העולים ממדינות חבר העמים וקהילת יוצאי אתיופיה, ומרחבי העולם. ב"פ"ת עכשיו" אנו נותנים ביטוי לזהות ולתרבות של כל קהילה.
במדור חדשות קהילה יש דיווח על יוזמות קהילתיות כגון: ספריה קהילתית, גינה קהילתית, ערבי תרבות ושירה בשכונות ועוד.

 

בעלי חיים בפתח תקווה: מדור מיוחד ב"פ"ת עכשיו" מוקדש לבעלי חיים עם כל מה שצריך לדעת בנושא. ימי אימוץ, גינות כלבים וסיפורים רבים ומרגשים על בעלי החיים שגם הם חלק מאוכלוסיית העיר.

 

גאווה פתח תקוואית

כל הישגים מקומיים, ארציים או בינלאומיים של תושבי העיר, מפורסמים ב"פ"ת עכשיו" שהרי מדובר בגאווה פתח תקוואית, לדוגמא: קצינים מפתח תקווה שסיימו קורס טייס, חיילים מצטיינים, תלמידים, מתנדבים וספורטאים מצטיינים, תושבים שהגיעו להישגים משמעותיים  ועוד.

 

במה לכישרונות מפתח תקווה

זמרים צעירים ומבטיחים, ספורטאים בקבוצות ילדים, נערים ונוער, בני נוער שבמקביל ללימודיהם משמשים כיזמים ופעילים חברתיים. כולם מקבלים אצלנו במה כדי להראות את הפוטנציאל בדור הנוכחי של תושבי פתח תקווה.
 

כתבות שיווקיות/תוכן מקודם

באתר מתקיים תמהיל מדוד ומוקפד בין ידיעות חדשותיות לידיעות שיווקיות, אנו מפרסמים בתשלום כתבות שיווקיות למגוון עסקים, קטנים, בינוניים וגדולים, מסעדות, מאפיות, חנויות, פרויקטים של נדל"ן ועוד.

 

מודעות תכנון ובנייה

משרד צור חכמון, מתמחה בנושאים הפרסומיים והמשפטיים בכל מה שקשור בחוקי תכנון ובנייה מטפלים בערים: פתח תקווה, ראש העין, הוד השרון, כפ"ס, גבעת שמואל, קריית אונו, יהוד וסביון.

 

לוחות

לוח עסקים

בלוח העסקים של “פ"ת עכשיו” מופיעים רוב העסקים הפעילים בפתח תקווה.

לוח אירועים

לוח האירועים מתעדכן בתכיפות באירועי התרבות שמתקיימים בפתח תקווה. אירועים בהיכל התרבות ובכל מוסדות התרבות בעיר. 

 

צפיות וביקורים
 

עפ"י גוגל אנליטקס, "פ"ת עכשיו" נגיש ומגיע ל-30.000 גולשים.

יש יותר מ- 18.000 משתמשים קבועים באפליקציה. 

Similarweb קובע כי עד עתה נמנו יותר מ- 2.500.000 מעורבויות "בפ"ת עכשיו".  

לפי נתוני google analytics  אנו יכולים לראות באילו כתבות צפו יותר, אילו נושאים עניינו יותר את הקהל שלנו.

עד היום פרסמנו יותר מ-8,000 כתבות ובהן סקופים חדשותיים, כתבות עומק, ראיונות ותחקירים שזכו לתהודה רבה בפתח תקווה ובישראל.

מגוון רחב של כתבות בנושאים חברתיים, חינוך, רווחה, סביבה ובעלי חיים וגם מדור מיוחד של מעשים טובים, בו אנו מדווחים על יוזמות ברוכות ותרומות של תושבים לקהילה.

מסת התוכן שלנו היא תותח קידום חסר תקדים בגוגל.


"פ"ת עכשיו" מנוהל ע"י חברת "נאון דיגיטל" ומועסקים בו עיתונאים מקצועיים חברי אגודת העיתונאים, צלמים, כותבי תוכן, מפיקים, אנשי מכירות, עורכי וידאו, גרפיקאים ומעצבים בסטודיו משוכלל. 

"פ"ת עכשיו" לא נעזרת בתמיכה או סבסוד של גורם זה או אחר ואין לה שום מחויבות אלא רק לאמת הפרסומית והעיתונאית.
עיקר ההכנסות באות מפרסומים, מכתבות תוכן צרכניות ומסרטוני שיווק ממומנים.

אנו מרושתים בעיר ומקבלים מידע ותוכן ממקורות רבים: מקומיים וארציים, משטרה, כיבוי אש, מד"א, איחוד הצלה, זק"א, ארגונים ועמותות, מוסדות תרבות, בתי חולים, בתי ספר ומשרדי יחסי ציבור, קבוצות ספורט, תושבים ותושבים ותושבים ותושבים ותושבים ועוד תושבים.

 

מו"ל: נאון דיגיטל בע"מ