דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מדריך העסקים

נאה מאמנת אישית ועסקית

החיים לא קורים לנו, החיים קורים בשבילנו. אם נבין את המשפט הזה נוכל להבין שאנחנו שולטים בחיים שלנו ואנחנו יכולים ליצור את החיים שנרצה. החיים קורים בשבילנו כדי ללמד אותנו משהו. כל מה שקורה לנו מלמד אותנו משהו על עצמינו.

כתובת: בן ציון גליס 9 פתח תקוה

טלפון עיקרי: 03-9290002

טלפון משני: 050-6444347

דוא"ל: naahlifecoach@gmail.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/coach.naah/

תגיות: מאמנת אישית ועסקית , מאמנת לחיים , life coach , קואצינג' , קואצרית , מאמנת אישית באזור השרון , מאמנת אישית ועסקית באיזור השרון , קואצרית באיזור השרון , קואצר באיזור השרון , קואצר. ,

03-9290002

050-6444347

לעמוד הפייסבוק

אני נאה מאמנת אישית ועסקית. בעלת תואר ראשון בניהול עסקים, בעלת תעודה של מאמנת אישית ועסקית מאוניברסיטת בר .אילן ומוסמכת כמאמנת בלשכת המאמנים בישראל

מוזמנים ליצור איתי קשר לתהליך אימון אישי בין 10-14 מפגשים. בתהליך אימון אישי אתם תכירו את עצמכם יותר טוב, תדעו מה התשוקה שלכם? תדעו מה אתם רוצים? איפה אתם נמצאים היום? והכי חשוב תדעו גם איך לסגור את הפער בין הרצוי למצוי שלכם. אתם תצאו מהתהליך עם תוכנית עבודה מסודרת ומפורטת למטרות שלכם. אתם תעברו שינוי בחיים שלכם ובעצמכם שאחרים ואתם תשימו לב אליו. אתם פשוט תשנו את החיים שלכם.

זה לא קלישאה - אנחנו שולטים בחיים שלנו ויכולים ליצור את החיים שאנחנו מדמיינים לעצמנו.

אז אם אתם מרגישים שיש בכם את הפוטניאל להגיע רחוק יותר, גבוה יותר או להגיע לאן שאתם רוצים, תתקשרו אליי עכשיו ואתם לך דרכים, טכניקות וכלים להגיע למטרות שלכם בחיים וליצור את החיים שאתם רוצים לעצמכם.

צור איתי קשר עוד היום!!