דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מדריך העסקים

גן רונית

חנה אברגיל, גננת מוסמכת למעלה מ-35 שנה מזמינה את ילדיכם לחוויה בלתי נשכחת. מזווית הראיה שלה, הדבר שילד הכי זקוק לו הוא גישה נכונה, הכשרה לשפה תקנית וחינוך. ילדים בגיל זה הם כמו ספוג, והדבר שילמדו ילווה אותם לאורך כל החיים, לכן מאוד חשוב להטמיע בהם ערכים מהשלב המוקדם ביותר.

כתובת: פתח תקוה, אם המושבות נוה גן

טלפון עיקרי:

טלפון משני: 052-2529396

דוא"ל: ronit1@infogan.co.il

תגיות: גן ילדים בפתח תקוה , גני ילדים בפתח תקוה , גן רונית , גן איכותי , גן מצויין , גן מומלץ , גן באם המושבות , גן בנוה גן , גן בנוה דקלים , רונית , חנה אברגיל , תינוקיה , משחקיה , ,

052-2529396

"גן רונית" הוא גן לילדים בקבוצות קטנות לגילאי חצי שנה ועד גיל שלוש.
הגננת האהובה, חנה אברגיל, אשר חינכה דורות של ילדים בעיר - מטמיעה ומחנכת למכלול של ערכים, תובנות וגישות אל עולמו של הילד. זאת, מזווית הראייה של הילד, דבר אשר מחבר את הילדים אליה ואל הגן שלה.
חנה, גננת מוסמכת מעל 35 שנה ומורה בעלת תעודת הוראה, עברה קורסים והשתלמויות בנושאי חינוך לגיל הרך והיא בעלת ניסיון רב בתחום.
בתה, ד״ר רונית קרימר (אשר על שמה נקרא הגן), היא רופאת שיניים ותיקה העוסקת בהשתלות, שיקום הפה ואסתטיקה.

לאתר הבית

בגן 3 קבוצות עיקריות:
תינוקייה: 5 ילדים עם גננת מוסמכת.
כיתה בינונית: 8-10 ילדים, עם גננת וסייעת.
כיתה בוגרת: 15-17 ילדים, עם חנה ושתי סייעות.חנה, בעלת "גן רונית": "מה שילד בגיל הרך צריך זו מחנכת עם גישה, בעלת הכשרה וניסיון חינוכיים, ואף שפה תקנית. ילדים בגיל הזה הם כמו ספוג, מה שילמדו ילווה אותם לכל החיים".
חנה טוענת כי "הגן לא מנסה לרצות את ההורים, רק את הילדים. החינוך הוא אמיתי ומכוון; אני למשל מלמדת לדחות סיפוקים בדרכים נעימות, ערכים חשובים ויושרה. הורים לפעמים חושבים שהילדים צריכים כל הזמן לשחק, אבל ילד צריך סדר יום קבוע עם גבולות. למידה חווייתית, אהבה וחום לצד כללים וגבולות ברורים - זה מה שהילד מקבל בגן שלי".

לפי השיטה החינוכית של חנה, על מנת שילדים יפתחו ביטחון עצמי, מוענק להם סדר יום קבוע.
ב"גן רונית" לא רק משחקים, אלא גם מפתחים כישורי חיים, יכולות קוגניטיביות ולמידה עצמית. זאת, החל מגיל כמה חודשים, גילאים בהם כבר נטמעים ערכים והתנהגויות.
חשוב מאוד לשים את הילד במרכז, שהרי כל ילד בבוקר יודע שמחכים לו עם זרועות פתוחות לחבקו, וזאת מתוך כוונה אמיתית של חום ואהבה.

גן רונית" שומר על כשרות ומאפשר חשיפה לתרבות ולמסורת היהודית, אך מכבד את כל המגזרים ואיננו גן דתי בהגדרתו.
חנה, בעלת ״גן רונית״: ״אני משתדלת להשאיר את כל הילדים מחוברים לערכים היהודיים שלנו, ומעודדת אותם להתחבר לבית ומטמיעה בהם בדרכים אלה שהגן לא מנותק מהבתים שלהם."


חוות דעת של הורים לילדים ב"גן רונית":

שירלי, אמא לילד ב"גן רונית": "אין לי מילים על הגן של חנה. אני תמיד ממליצה על הגן הזה ואם הייתה לי אפשרות הייתי משאירה את הילדה שלי עוד. דברים מדהימים שהגן עושה עם הילדים, הכל ברוגע. בכלל לא שלמתי דמי רישום כי לא עניין את הגננת הכסף, היא מאוד נעימה ומנומסת. יש לה עיניים טובות. מעבר לזה, אני הגעתי לגן מ-3 אנשים שהמליצו לי על הגן. אמא אחת שאני בקשר איתה אמרה לי שהבן שלה הגדול היה בגן הזה והצוות נשאר אותו צוות. בגנים הפרטיים יש תחלופה של מטפלות על ימין ועל שמאל. הדבר הזה עשה לי משהו טוב על הלב, זה אומר המון עליה ועל הצוות שלה. לא עניין אותי שהגן ישן או קטן, ערכים ונימוסים הרבה יותר חשובים ממראה הגן. הגן הגיע עם הרבה דברים, הייתי בהלם ממה שהילד  יודע, עם המון תכנים וחוויות שהילד סיפר לי, לא הייתי צריכה להיכנס עם הילד לגן, הוא היה רץ לתוך הגן. הילד שלי מדבר עד היום על חנה, הוא רוצה לבקר אותה".

אורית, אמא לילד ב"גן רונית": "אני אוהבת את הגן הזה מאוד. הבן שלי שנה שניה בגן הזה והוא מאוד מרוצה, הוא אוהב את הסייעת ואת שאר הצוות. מהבחינה החינוכית רק טוב, הילד שלי מנומס ויודע דברים על החגים. עם הילדים הקודמים לא הייתה לי חוויה כזאת נעימה. הילדים בגן שלה יודעים הרבה, היא יוצאת איתם לטיולים ומספרת להם על מה שהם רואים בצורה מאוד מוחשית ומעניינת והם פשוט חוזרים עם ידע הביתה".

מהרו להירשם!
נותרו מספר מקומות בודדים.

ליצירת קשר ולהרשמה:
052-2529396
ronit1@infogan.co.il