דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מדריך העסקים

ד"ר איל אורן - רופא שיניים מומחה לאורתודנטיה

מרפאתו של ד"ר איל אורן, מומחה לאורתודנטיה, מתמקדת במגוון טיפולי יישור שיניים לילדים ולמתבגרים ובטיפולים אורתודונטיים אסתטיים למבוגרים. איל אורן הוא אותודנט מומחה הפועל בשיטת חדשניות ומתקדמות.

כתובת: דרך רמתיים 114

טלפון עיקרי: 09-7406644

דוא"ל: dr-oren@smile.net.il

פייסבוק: https://www.facebook.com/dr.eyal.oren/

תגיות: אורטודונט , אותודנט , אסתטיקה , מרפאת שיניים ד"ר איל אורן , מומחה לאורתודנטיה , רופא שיניים , רפואה מתקדמת , יישור שיניים לילדים , יישור שיניים למבוגרים , הלבנת שיניים , קשתיות שקופות , שתלים אורתודנטיים ,

ד"ר איל אורן
מומחה לאורתודנטיה

* בוגר לימודי רפואת שיניים
* מומחה ליישור שיניים באוניברסיטת ת"א
* חבר סגל המחלקה האורתודנטית
* מדריך בתכנית התמחות בינלאומית ליישור שיניים באוניברסיטת תל אביב.

מרפאת השיניים של ד"ר איל אורן עוסקת במגוון טיפולים: יישור שיניים לילדים, לנוער ולמבוגרים, הלבנת שיניים, שיטת Invisalign המתבצעת על ידי קשתיות שקופות ובלתי נראות, שתלים וטיפולים אורתודנטיים למבוגרים.

הלבנת שיניים

תהליך הלבנת השיניים, נועד לשנות את הגוון הצהבהב, חום או אפרפר של השיניים לצבען הלבן. טיפול ההלבנה מבוצע באמצעות חומרים מחמצנים בריכוזים שונים, בהתאם לחומרת המקרה ולעיתים בלווי אור או לייזר המאיצים את התהליך.
התהליך המבוצע באופן מבוקר ותוך בחירה נכונה של התכשירים, אינו גורם לנזק לשיניים.
הלבנת השיניים מתבצעת במרפאתנו בשיטת הלבנה ביתית, נעשית לאחר הכנת תבניות מחומר פלסטי המתאימות במדויק לקשת השיניים. התהליך נמשך מספר ימים במהלכו מזריק המטופל את ג'ל ההלבנה לתוך התבנית. התבנית מורכבת בפה כשעה ביום.
מומלץ להלבין את השיניים לאחר טיפול יישור השיניים להשלמת החיוך.

שתלים אורתודונטים

שתלים אורתודנטים הינם שתלים דמויי ברגים עדינים המוחדרים ללסת לצורך עיגון להפעלת כוחות במהלך הטיפול.
שיטה זו הינה חדשנית ומתקדמת ביותר. יתרונה ביכולת לטפל במקרים בהם חסרות שיניים או קיימת מגבלה להפעלת כוחות כמו במחלות חניכיים. מחדירים את השתלים האורתודונטים באופן זמני למשך הטיפול והם מאפשרים אחיזה טובה ומבוקרת יותר להזזת השיניים בהתאם לתוכנית הטיפול.
החדרת השתלים האורתודונטים אינה מלווה בכאבים ובד"כ משתמשים בהרדמה מקומית מעטה בלבד.
בסיום תהליך יישור השיניים השתלים מוצאים בצורה קלה שאינה מלווה בכאב.
השימוש בשתלים האורתודונטים פתח מגוון אפשרויות לבצוע טיפולים מורכבים אשר בעבר חייבו טיפולים כירורגיים או שימוש במכשירים חיצוניים מסורבלים ולא נוחים, בצורה פשוטה וקלה יותר.

קשתיות שקופות

בשיטת אינוויזליין, המאפשרת את יישור השיניים ללא סמכים, הטיפול מתבצע באמצעות קשתיות שקופות העוטפות את השיניים וניתנות להסרה. הקשתיות מורכבות על השיניים על ידי המטופל רוב שעות היממה.
הכנת הקשתיות השקופות הינה תהליך ייחודי המבוצע על ידי סריקה תלת ממדית של מודל השיניים אשר נשלח למעבדה בארצות הברית. בתהליך ההכנה מיוצרות מספר קשתיות הנדרשות לביצוע הטיפול על גבי מודל וירטואלי, תוך תכנון קפדני של הלחץ שיגרום לתזוזה הרצויה של השיניים במהלך הטיפול.

הנוחות למתרפא במהלך הטיפול הינה רבה, אין הפרעה ללשון ולשפתיים והאסתטיקה המושגת במהלך הטיפול גבוהה.
ניתן לטפל בשיטת האינוויזליין במגוון רחב של בעיות אורתודונטיות, אם כי ישנם מצבים המתאימים יותר לטיפול זה ואחרים המתאימים פחות. כמו כן, יש צורך בשיתוף פעולה הדוק מצד המטופל בהרכבת הקשתיות ובשמירתן.

יישור שיניים אצל ילדים ונוער

מרבית הטיפולים האורתודונטים במכשור הקבוע מתחילים בגילאי 9-14, כלומר  לקראת סיום החלפת שיני החלב בשיניים קבועות. היתרון בטיפול בטווח הגילאים הזה טמון בעובדה שהילד נמצא בתקופת הגדילה המואצת המאפשרת את ניצולה לשיפור עמדת הלסתות בשילוב עם תהליך יישור השיניים.
השימוש במרפאה של ד"ר איל אורן נעשית על ידי סמכים מתקדמים מסוג קשירה עצמית self ligating מתכתיים או שקופים, אשר נועלים את החוט האורתודונטי שעובר דרכם על ידי לוחית מתכת. לסמכים אלו יתרון המתבטא בנוחות רבה יותר למתרפא ובשמירה טובה יותר על ההיגיינה.
משכו של טיפול יישור השיניים הינו 18-24 חודשים. במהלכו מבקרים במרפאה בתכיפות של אחת ל- 4-8 שבועות.
במהלך הטיפול ישנה חשיבות רבה לשמירה על היגיינת הפה וצחצוח נכון של השיניים, לפי הדרכה הניתנת במרפאה. כמו כן מומלץ לבקר אצל שיננית אחת לחצי שנה במהלך הטיפול.

שיטות הטיפול מותאמות באופן אישי, תוך שמירה על אסתטיקה מרבית ותוך התחשבות בנוחות היומיומית של כל מטופל.

צוות המרפאה כולל את ד"ר איל אורן רופא שיניים אורתודונט מומחה, שתי סייעות, שתי שינניות ושתי מזכירות.

בואו ליהנות מיחס אישי ושביעות רצון לאורך שנים!

בדיקת יעוץ חינם רק בחודש מרץ! 

המרפאה פועלת בימים א, ב, ד' בשעות 12:00-18:00
ובימי ג' בשעות 13:30-19:30

החיוך שלך הוא ההצלחה שלנו!

לכניסה לאתר הבית

מיקום המרפאה:

דרך רמתיים 114,
הוד השרון