דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מעשים טובים בפתח תקווה

נתאמץ בכל פעם ונמצא גם חדשות טובות - כאלו שירגשו אתכם

יש מי שדואג לקידום ענייני המשפחות המיוחדות

אתר "פ"ת עכשיו" מדווח על יוזמה מבורכת: בפ"ת פועלת קבוצה שדואגת לקידום ענייני המשפחות המיוחדות בעיר ומקיימת סדרה של הרצאות בנושאים חשובים ויישומיים. תכירו: מנהיגות הורים לקידום ענייני המשפחות המיוחדות בעיר.

פורסם בתאריך:


בפתח תקווה פועלת קבוצה של הורים בשם: "קבוצת מנהיגות הורים לקידום ענייני המשפחות המיוחדות בעיר" שלקחה לידיה את נושא הדאגה למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. מטרת העשייה של קבוצת מנהיגות הורים היא לעורר מודעות לצרכים, לשפר משאבים קיימים ולדאוג לרווחת הילדים המיוחדים ובני משפחותיהם בעיר פתח תקווה.

אמש נערכה הרצאה במסגרת סדרת ההרצאות המאורגנת ע"י קבוצת ההורים, ההרצאה עסקה במעבר מילדות לבגרות מנקודת המבט של הביטוח הלאומי: הקריטריונים על פיהם קובע הביטוח הלאומי את הזכאות לקצבה בגילאים אלו ואת הזכויות הנלוות ובעיקר איך לבצע את תהליך המעבר ביעילות מול כל הבירוקרטיה.

קבוצת מנהיגות הורים מבקשת להודות למרצה דקלה אור נציגת הביטוח הלאומי שעשתה את המיטב בכדי להסביר את הדברים בנעימות ובחן רב, ולסקור את כל ההגדרות והחוקים, הקבוצה מזמינה את תושבי העיר להצטרף לעשייה: "ככל שנהיה רבים יותר נצליח יותר לעשות ולשנות".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: