דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

תרבות ופנאי בפתח תקווה

תרבות, פנאי, בידור, מופעים, סרטים

מקהלת "נוה שיר" הופיעה בברלין

מקהלת הנשים "נוה שיר", בניצוחה של ענת דור-מרגלית ובליווי הפסנתרן שחר בורק, שבה ממסע מוסיקלי מוצלח בברלין. צילומים: מקהלת נוה שיר, Ralf Roschinski.

פורסם בתאריך:    נכתב על ידי: אסף פרידור


מקהלת "נווה שיר" פועלת במסגרת אגף התרבות במינהל התרבות בעיריית פתח תקווה. 
המקהלה בניצוחה של ענת דור-מרגלית ובליווי הפסנתרן שחר בורק, שבה ממסע מוסיקלי מוצלח בברלין.

המסע כלל מספר הופעות מיוחדות במינן, כמו: הדלקת נרות חנוכה והופעה בפני שגריר ישראל בברלין וכל הצוות הגדול של עובדי השגרירות, הופעה יחד עם תזמורת סימפונית בניצוחו של רביב הרבסט, שירה משותפת עם המקהלה המעורבת "שלום", בניצוחו של החזן אסף לויטין ועוד.

במהלך הביקור התקיימו מפגשים מרתקים עם קהלים מגוונים, המוצאים דרכים יצירתיות לבטא את הקשר שלהם ליהדות ולישראל. מעל כל במה הלהיבו חברות המקהלה את הקהל הרב שמילא את האולמות וזכו לתשואות חמות ואוהדות.

מסע המקהלה כלל גם סיורים באתרים המרכזיים בברלין בהדרכתו המעולה של אייל אדלמן, לרבות אתרים המנציחים את יהדות ברלין, שנספתה כמעט כולה בשואה, וביקורים במספר מוזיאונים מרכזיים וחשובים.

 אין ספק שהביקור בברלין היה מרתק אך גם טעון ומרגש, וצלילי "שיר המעלות", שהתערבלו עם "אהבת הדסה" ו"שירי המדבר", הדהדו בנפש המבצעות והמאזינים גם יחד.


 

מקהלת "נוה שיר" הופיעה בברלין - תרבות ופנאי בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: