דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בנייה ונדל"ן בפתח תקווה

בנייה דירות בפתח תקווה, נכסי נדל"ן, תמ"א, פרויקטים בעיר

"ספר מתכונים" לבניינים???

ניר נווה- הקבלן שמסיים מבנים לפני הזמן עפ"י "ספר מתכונים" לבניין שכתב.

פורסם בתאריך:


הבניה – הוא בונה על פי "ספר מתכונים" שמגלם שיטת ניהול ייחודית המאפשרת סיום פרויקטים לפני הזמן

העובדים – הוא מטפח את העובדים בשיחות מוטיבציה ומשכורת 13

הלקוחות – הוא היחיד בארץ שהקים מערך שירות לקוחות

הקבלן ניר נווה, מהנדס בהכשרתו, שבנה עד כה מאות פרויקטים באזור גוש דן, ידוע בענף הנדל"ן כבין הקבלנים הבודדים בארץ שמסיים פרויקטים בטרם עת. נווה, הבין כבר בזמן לימודיו, שדוקא בענף הבניה, המורכב והמסובך, אין שיטות ניהול סדורות, כמו בענפי התעשיה והחליט להרים את הכפפה.

הוא כתב "ספר מתכונים", מפורט לפרטי פרטים, ובו רשומים בדיוק שלבי הבניה, מי אחראי על מי, מתי וכמה, באילו חומרים להשתמש בכל קומבינציה אפשרית, כיצד יתבצעו שיתופי הפעולה בשטח ועוד. לכאורה, מדובר בדברים מובנים מאליהם, אלא שבענף הבניה אין משנה סדורה, אין שיטות ניהול וכל קבלן יוצק אל הפרוייקט את שיטותיו תוך כדי התקדמות הבניה והתנאים בשטח.

"ספר המתכונים" הזה, הפך להיות ה"תורה" כולה ועל פיו, בדיוק של פרטי פרטים, הוא בונה את הפרויקטים – התוצאה – סיום מבנים הרבה בטרם עת.

נוה, רואה את תפקידו לא רק בנושא הביצועי, ניהולי אלא גם בשיטות ניהול העובדים. כשנווה מגיע לעבודה בבוקר, הוא חובש במקביל שני כובעים, ששניהם חשובים עבורו באותה המידה. בכובע האחד, הוא בודק את ההתקדמות הבניה ומנהל את הפרוייקט ובכובע השני הוא דואג מכל משמר, שלעשרות עובדיו – יהיה טוב. הוא משלם להם משכורת 13, קונה עבורם תרופות, מארגן טיפולים רפואיים לילדים של עובדים במצוקה,  מפיק מסיבות ומנהל שיחות מוטיבציה יומיות. מידי יום, נכנסים העובדים למשרדו לשיחת מוטיבציה. הם יושבים איתו שעות, פורקים את שעל ליבם ויוצאים מחייכים בחזרה לאתר הבניה.  העובדים של ניר, מוגנים. וכשהם חשופים בגובה עשרות מטר על השלד, הם יודעים, ששם למטה במשרד יש נפש גדולה ששומרת עליהם.

חוץ מזה, ניר יודע שפרוייקט בניה זה לא רק שלד ועובדים, אלא גם לקוחות והוא הקבלן היחיד שהקים לצורך כך, מערך שרות לקוחות זמין, שמטפל און ליין בשאלות ובקשות. אנשי עסקים מפתח תקוה יודעים לספר, כי מעולם לא שמעו אפילו על תלונה אחת של לקוח – ועובדה זו בלבד, נשמעת כ"הזיה" בנוף הישראלי.

חוץ מזה הוא טבעוני, רץ מרתון והשתתף בתחרויות בישראל ובצרפת ומסיים את עבודת הדוקטורט בניהול בענף הבניה.

הקבלן ניר נווה, מוכיח שאפשר גם אחרת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: