דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

אוהבים בעלי חיים בפתח תקווה

בעלי חיים בפתח תקווה, מדור זה עוסק בידידינו הנאמנים בעלי חיים, השמירה והדאגה להם, טיפים לטיפול בבעלי חיים וסיפורים מרגשים אודותם.

ילדים שיחקו 'מסירות' עם גור חתולים

תושבת שכונת אם המושבות הצילה את החתול בן השבוע מידיהם. סיפור בלתי נתפש על התעללות בגור חתולים קטן

פורסם בתאריך:


מאת: אסף פרידור

צילום: פרטי 

תושבת שכונת אם המושבות הלכה למרכז המסחרי "שלום סנטר" שבשכונתה וראתה שני ילדים המשחקים מסירות עם גור חתולים קטן ביותר. "איך אפשר? הגור נלקח מאימו שהוא אולי בן שבוע", אמרה התושבת בזעזוע, "העיניים שלו עוד היו עצומות. לקחתי אותו עד שיימצא לו בית חם. אני מטפלת בו, זה היה גזר דין מוות להשאיר אותו כך. אני לא מכירה את הילדים, פחדתי להתקרב אליהם. הייתה ילדה חמודה, ג'ינג'ית, שהיא עזרה לי, לקחה את החתול והביאה לי אותו. ועתה הוא אצלי ואני מטפלת בו". 

וכנראה שהשעמום מחופשת הפסח לא פוסח גם על יתר תושבי השכונה. היום (רביעי) נשמעו תלונות נוספות לגבי ילדים שזרקו ביצים על רכבים שונים בשכונה. תושבי השכונה מתלוננים על העירייה וטוענים כי הפיקוח הקהילתי צריך והיה אמור לתגבר את העירנות בימי חופשה אלו. נוסף לכך נציין את התלונות הרבות מספור ברחבי העיר, על כך שהילדים ובני הנוער מקימים רעש בלתי נסבל בלילות. 

 

 

 

 

 

ילדים שיחקו 'מסירות' עם גור - אוהבים בעלי חיים בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: