דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

תחבורה בפתח תקווה

עדכונים על פתיחה וסגירה של כבישים ומעברים, מגרשי חנייה, תחבורה ציבורית ועוד

תגבור קוי אוטובוס בפ"ת לרכבת הקלה

פורסם בתאריך:


משרד התחבורה והרשות הארצית לתחבורה ציבורית, מתגברים את הקווים לרכבות, במטרה להגדיל את השימוש ברכבת הקלה וברכבת ישראל ולשפר את הנגישות אליהן. מדובר בתגבור שמונה קווים, בסך כולל של כ-200 נסיעות ביום!

 לאחרונה הוכנסו לשימוש בעיר גם אוטובוסים המונעים בגז טבעי או בחשמל, שקטים וידידותיים לסביבה וגם נתון זה מצמצם את הפגיעה באיכות הסביבה ובאיכות חיי התושבים. 

החל מה- 28.6.24 תגבור הקווים בין פתח תקווה לקריית אונו, אור יהודה, יהוד וגני תקווה

קו 76 של חברת מטרופולין המקשר בין פ"ת, מסוף ארנס לאור יהודה, יתוגבר בתדירות של כל 20 דקות בשעות השיא, בימי שישי.

קו 77 של חברת מטרופולין, המקשר בין תחנת הרכבת קריית אריה, פ"ת לאור יהודה, יתוגבר בתדירות של כל 20 דקות, במהלך היום, בימים א-ה.

קו 78 של חברת מטרופולין,  המקשר בין מסוף ארנס, פ"ת ליהוד ואור יהודה, יתוגבר לתדירות של כל 30 דקות במהלך היום, בימים א-ה.

 

החל מה- 30.6.24 תגבור הקווים הפנימיים בפתח תקווה לרכבת הקלה ות"א

קו 20 של חברת אלקטרה אפיקים, המקשר בין בית רבקה – פ"ת לאוניברסיטת ת"א, ועובר בתחנות הרכבת הקלה לאורך ציר ז'בוטינסקי, יתוגבר באופן משמעותי בכל שעות היום, בימים א-ה.

קו 22 של חברת אלקטרה אפיקים, המקשר בתוך פתח תקווה, בין שכונת הדר גנים – לאזור העסקים פארקטק. הקו יתוגבר באופן משמעותי בכל שעות היום, בימים א-ה.

קו 44 של חברת אלקטרה אפיקים, המקשר בין מרכז העיר לתחנת רכבת קריית אריה, יתוגבר בכל שעות היום, בימים א-ה.

קו 64 של חברת אלקטרה אפיקים, המקשר בין שכונת הדר גנים – למסוף הכרמלית בתל אביב. הקו יתוגבר באופן משמעותי בכל שעות היום, בימים א-ה ויורחבו שעות הפעילות שלו.

קו 99 של חברת אלקטרה אפיקים, המקשר בתוך פתח תקווה, בין שכונת עמישב– למרכז הרפואי רבין, ועובר בתחנות הרכבת הקלה לאורך ציר ז'בוטינסקי. הקו יתוגבר בעשרות נסיעות ביום, באופן משמעותי בכל שעות היום, בימים א-ה.

החל מה-10.7 חיבור שכונת אם המושבות לרכבת הקלה בתחנת פינסקר

באישור משרד התחבורה, חברת דן תפעיל תחנות אוטובוס חדשות.

קו 51 המגיע מת"א ועובר בשכונת אם המושבות ימשיך לכיוון רחוב פינסקר, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה, ויספק קישוריות וחיבוריות בין השכונה לרכבת הקלה. משם הקו ממשיך לתחנה המרכזית ברחוב אורלוב.

בנוסף, קו 38 המגיע מחולון, עובר באזור התעשייה פארקטק, יעבור גם הוא ברחוב פינסקר, במקטע גיסין -אורלוב, וגם לו יתווספו תחנות ברחוב פינסקר, בסמוך לרכבת הקלה, בשני הכיוונים.

מדובר בבשורה של ממש המקדמת קישוריות בין שכונת המגורים לרכבת הקלה, ומאפשרת שימוש נרחב יותר וקל יותר לנוסעים.

 

*טל כהן, מנכ"ל אלקטרה אפיקים*: ״בהתאם לעלייה בביקושים פעלנו בשיתוף עם עיריית פתח תקווה ומשרד התחבורה לתגבור חלק מהקווים לאורך כל שעות היום. אנו, ראש העיר ומשרד התחבורה קשובים לצרכי הלקוחות ופועלים כל העת לבצע את ההתאמות הנדרשות  בדגש על חווית נסיעה בטוחה, יעילה ומתקדמת.

העליה המתמדת בביקושים לשירותי התחבורה הציבורית בפתח תקווה מצביעים על שימוש רב וגובר בקרב תושבי העיר שנהנים משירותי תחבורה ציבורית טובים ואנו שמחים על כך.״תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: