דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בחירות לעירייה 2024 בפתח תקווה

בחירות 2024 לראשות העירייה ולמועצת העירייה. המועד נקבע בשל מלחמת חרבות ברזל

אלישיב עמיצור מרשימתו של גרינברג - נפגעתם? זה המשחק לצערי!!!

ראש בראש: ירון קדושים נגד אלישיב עמיצור הנמצא ברשימתו של גרינברג.

פורסם בתאריך:    נכתב על ידי: אסף פרידור


בתאריך 6/9 דיווחנו על תביעת נזיקין ולשון הרע חריגה בהיקפה ובחומרתה כנגד ראש עיריית פ"ת רמי גרינברג ומקורבו וחבר ברשימתו, ראש אשכול הדר גנים לשעבר אלישיב עמיצור.
מגיש התביעה הוא פעיל הציבור משכונת הדר גנים ירון קדושים בתגובה על מה שלטענתו הן פעולות חמורות שבוצעו נגדו, נגד רעייתו, ונגד בני משפחתו הקרובים, כדי להביא להפסקת פעולותיו ומאבקיו המוצלחים למען הציבור .

כזכור, קדושים הוא המתלונן המרכזי בחקירת המשטרה שהחלה ביולי 22, חקירה שהביאה למעצרו של גרינברג -9 ימים ועוסקת בנושאים אלו ממש. החקירה נפתחה לאחר תלונתו של קדושים ביולי 2019 והסתעפה לחקירות הנוגעות בטובות הנאה בקידום פרוייקטים של בניה תוך סחר בנכסי ציבור למטרות פרטיות.
יש לציין כי חקירת המשטרה בענין נמשכת, ויש התפתחויות משמעותית בפרשה.

אתמול (ראשון) קדושים שיתף סרטון בקבוצות הוואטסאפ ובו שיתף טענות חדשות לגבי מקורבו וחבר ברשימתו של גרינברג, אלישיב עמיצור ששימש ראש אשכול הדר גנים ולפני כן כעוזרה של

כך אמר קדושים בסרטון:

תושבים יקרים, החלטתי לשתף אתכם במשהו אישי שלא סיפרתי, לפני כשנתיים בשיא המאבק על צומת חזן והושע, נכנס פעיל של גרינברג לתחנת המשטרה וניסה לתפור לי תיק פלילי, התיק נסגר והוחזרתי לשירות מלא במשטרה. לפעיל הזה קוראים אלישיב עמיצור, עמיצור  הוצב במקום לא ריאלי ברשימתו של גרינברג למועצה אבל עדיין הפעולה הזו הייתה חלק מסדרה של פעולות שנועדה לשבור את רוחי, כדי שאתם תיפגעו, כדי שהצמתים יסגרו, כדי שהתהליכים הרעים שניסו לייצר פה יקרו. אתם חייבים לדעת אצ זהף מאחורי הקלפי, אין פחד, אתם חייבים לדעת את זה.

זמן מה לאחר פרסום הסרטון, עמיצור פרסם את התייחסותו לטענות קדושים:
:החלטתי לרוץ למועצת העיר ובמקביל החלטתי להשאר בנאדם.

בפתח הדברים אני מפציר בפני כל אלו שנפגעו בשמי - תרימו את הראש, זה המשחק לצערי, ואני דורש שתמנעו מכל תגובת נגד שתגרור מלחמת בוץ בשכונה. בבקשה - לא!

להיות איש ציבור זו לא החלטה פשוטה, בפרט כאשר יש גורמים ששמו להם מטרה להפיל אותך. בכל מחיר.

לא התרגשתי משום דבר, והאמינו לי שאני עובר תקופה - מצד אחד מעצימה וחוויתית מצד שני אני מגלה גם את הרע שבפוליטיקה. ויש בה רוע, הרבה רוע. מכלום לא התרגשתי וגם עכשיו אני לא מתרגש.

ידעתי לאן אני נכנס וידעתי מה ההשלכות הכרוכות בכניסה למגרש הפוליטי ולכן אני מקבל הכל בהכנעה.

הבטחתי לעצמי והבטחתי למשפחתי שאני לא אהיה כזה, ולכן אני נושך שפתיים וממשיך הלאה - כי יש לי קבלות ויש לי אפשרות להראות עשייה. אבל יותר מכל, כי אני בנאדם, כי אני באמת רוצה לעבוד בשבילכם גם בחמש השנים הבאות.

נכנסתי לזירה הציבורית כי היא בוערת בי. כי היא בתוכי והיא חלק ממני. הוכחתי את זה בשנים האחרונות 24/7.

תזכרו מי באמת היה שם בשבילכם בכל שעה.

בכל נושא.מכל הלב.

אני מעדיף להפסיד בזירת ההתגוששות ולנצח בעשייה".

 

 

אלישיב עמיצור מרשימתו של גרינברג - בחירות לעירייה 2024 בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

[email protected]

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: