דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חינוך בפתח תקווה

חינוך ונוער, מה קורה בגנים ובבתי הספר בפתח תקווה, המדור עוקב, מתריע ומשבח.

גם מלב חאן יונס לא הפסיק להשפיע אהבה על תלמידיו,על ארץ ישראל ועם ישראל

אחרי חודשיים של לחימה בעזה הגיע אוהד שלמה המחנך האהוב לביקור פתע בבית החינוך "אמית בר אילן" בפ"ת. כיצד הגיבו תלמידיו?

פורסם בתאריך:


למד בחאן יונס, סיים בפתח תקווה

לאחר כחודשיים של לחימה ברצועת עזה, הגיע רכז שכבה ח' בבית החינוך אמית בר אילן פתח תקווה, המחנך אוהד שלמה לביקור פתע אצל התלמידים. היה מרגש לראות כיצד התלמידים רצו במהירות אל הכיתה כאשר שמעו שהמורה אוהד הגיע אל בית הספר.

במסגרת השהייה בחאן יונס, המורה אוהד המשיך להתמיד בקביעת עתים לתורה. כשהגיע לבית הספר, ערך סיום מסכת עם תלמידי כיתתו. התלמידים שזכו להשתתף בסיום מסכת, נהנו מההפתעות הרבות שהכין להם המורה.


אלישי מנחם, תלמיד כיתה ח' שיתף: "זאת הייתה חווייה מרגשת ומעצימה שהאירה אותנו בתקופה כל כך מאתגרת. הביקור של המחנך האהוב שלנו, אוהד, היה מפתיע ומאוד משמח וזכינו לסיים איתו מסכת עם המון פינוקים, כיבוד ושתיה שהביא איתו. מחכים לשובו אלינו באופן קבוע מהלחימה ומההגנה על הארץ, בריא בגופו ובנפשו".

נריה כהן, מנהל אמית בר אילן פתח תקוה: "באפטר אחד קצר לימד המחנך אוהד את התלמידים שלו שיעור גדול במחוייבות ומסירות - במחוייבות לארץ ישראל ועם ישראל, במחויבות לתורת ישראל, ובמחויבות של מחנך לתלמידיו. מחנך שלא מפסיק להשפיע אהבה על תלמידיו, גם מלב חאן יונס - ולא פחות מכך זוכה גם באהבתם אליו. שיהיה צאתו לשלום ושובו לשלום!".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: