דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בנייה ונדל"ן בפתח תקווה

בנייה דירות בפתח תקווה, נכסי נדל"ן, תמ"א, פרויקטים בעיר

בית פלדמן פתח תקווה – הבנייה בעיצומה

מרכז עסקים ירקון (סגולה לשעבר) - מרכז עסקים חדשני וייחודי ברחוב אלכסנדר ינאי במרכז עסקים ירקון  (סגולה לשעבר)  בפתח תקווה,

פורסם בתאריך:


עבודות הבנייה להקמת "בית פלדמן" מרכז עסקים חדשני וייחודי ברחוב אלכסנדר ינאי, במרכז עסקים ירקון  (סגולה לשעבר)  בפתח תקווה, החלו בימים אלה והן צפויות להסתיים בחודש יוני  2025.

ברחוב אלכסנדר ינאי פועלים כיום עסקים מסחריים בתחומים מגוונים בשלוב עם עסקים בתחום מוצרי הבנייה והרכב. על פי תוכנית סגולה 2500 שאושרה לאחרונה להפקדה צפוי לחול שינוי משמעותי במרכז עסקים ירקון בכלל וברחוב אלכסנדר ינאי  בפרט. רחוב אלכסנדר ינאי יורחב ב- 6 מטר, הנסיעה בו תהפוך לדו סיטרית, תפעל בו תחבורה ציבורית והוא יחובר לתחנת הרכבת הפועלת מצפון לרחוב.  

בית פלדמן הנו המבנה הראשון ברחוב אלכסנדר ינאי  שמוקם בהתאמה לתוכנית סגולה 2500. בשנים הקרובות צפויים להבנות ברחוב מבנים  רבי קומות חדשים נוספים בשימוש מעורב למסחר ומשרדים בהתאם לתוכנית זו. שילוב של גידול משמעותי בכמות עובדי  מבני המשרדים,  ותוספת  של תחבורה ציבורית, צפויים להגביר את הפעילות המסחרית ברחוב.

המבנה בשטח כולל של כ- 5,500 מ"ר, תוכנן על ידי משרד האדריכלים הוותיק זרחי אדריכלים והוא מעוצב בסגנון חדשני הכולל "קירות מסך" בחזיתות בתוספת מרכיב עיצובי מיוחד. הבניין יכלול חניון תת קרקעי המאפשר חניית 33 כלי רכב ומספר רב של כלי רכב דו גלגלים.

כל הקומות במבנה  מתוכננות כחללים פתוחים ללא עמודים  ובמבואת הכניסה תותקנה 2 מעליות נוסעים  שאחת מהן תאפשר העלאת משאות כבדים לקומות העליונות. 

בקומת הקרקע של הבניין מתוכנן אולם תצוגה מרהיב בשטח של כ- 1,200 מ"ר שתקרתו תהיה בגובה של כ- 6.50 מטר. האולם מיועד  לתצוגת כלי רכב ו/או ציוד  ומוצרים  אחרים והכניסה אליו תהיה ישירות מהרחוב או דרך מבואת הכניסה של הבניין. אולם התצוגה הנו חלל גדול ללא עמודים דבר שיאפשר גמישות רבה בעיצובו.

בחלקה האחורי של קומת הקרקע תבנה קומת ביניים בשטח של כ- 500 מ"ר. הכניסה לקומת הגלריה  תתאפשר ממבואת הכניסה לבניין באמצעות המעליות וגרם המדרגות, או ישירות מאולם התצוגה באמצעות גרם מדרגות שיבנה, במידת הצורך. 

הקומות העליונות בבניין יהיו בשטח של כ- 1,240 מ"ר כל אחת, ובגובה של  4.40 מטר. השטח בקומות ניתן לחלוקה לפי צרכי השוכר, כאשר השטח המינימלי הנו כ- 250 מ"ר. בקירות המסך בקומות העליונות יותקנו חלונות שיאפשרו אוורור טבעי של חללי העבודה וזאת בנוסף למערכת המיזוג המתקדמת.

הקומות העליונות  מיועדות למגוון שימושים ובהם משרדים ציבוריים, אולמות תצוגה לציוד חשמלי וריהוט, מרפאות ומעבדות, משרדים לבעלי מקצוע חופשי  ועוד.

בחניון התת קרקעי בבניין תתאפשר חניה בתשלום חודשי של 33 כלי רכב וכמו כן יוקצו מקומות חניה למספר רב של כלי רכב דו גלגלים. בנוסף קיימים ברחוב אלכסנדר ינאי מקומות חניה נוספים בשני צידי הרחוב .

בבניין תותקן מערכת מיזוג אוויר מתקדמת מסוגVRF  שהנה חסכונית במיוחד לשימוש. המעבים (המנועים) והצנרת של מערכת המיזוג עד לשטח המושכר יותקנו על ידי היזמים ואילו המאיידים (יחידות הקצה) יותקנו על ידי השוכר.  

מערכת המיזוג תפוצל למספר רב של מערכות משנה באופן שלכל אחד מהשטחים המושכרים תוקצה מערכת מעבים שתאפשר הפעלה נפרדת של מערכת המיזוג המרכזית במושכר.

בכל אחת מקומות הבניין, יבנו שירותים ציבוריים משותפים ובנוסף תבוצענה הכנות להתקנת תאי שירותים נפרדים ומטבחונים על ידי כל שוכר.

אחזקת השטחים הציבוריים והמתקנים תתבצע בהתאם לשיקולי היזמים והשוכרים, על ידי חברת ניהול חיצונית או על ידי נציגות הדיירים.

שיווק המבנה החל וניתן לפנות ליזמים על פי פרטי הקשר באתר השיווק    www.feldmaninv.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: