דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

לאחר שניצחה את הסרטן פעמיים, החליטה להתנדב במד"א

בשבוע שעבר ליאת צ'יהן נחמני, חובשת מתנדבת במד"א פתח תקווה הצטרפה ליחידת האופנוענים של מגן דוד אדום: "אני רוצה לעשות ולראות כל הזמן איך אני יכולה לתרום יותר ויותר בעולם הרפואי".

פורסם בתאריך:    נכתב על ידי: אסף פרידור


ליאת צ'יהן נחמני (40), חובשת מתנדבת במד"א פתח תקווה, הצטרפה לאחרונה ליחידת האופנוענים של מגן דוד אדום. לאחר שנלחמה בסרטן פעמיים וניצחה אותו, היא הרגישה שמשהו בוער בה להיות מהצד השני – כמטפלת ולא כמטופלת, והחלה להתנדב במד"א.

"זה משהו שמלווה אותי בזמן כל טיפול שאני מעניקה, אני מזדהה עם כל אחד שאני מגיעה אליו. אחת הסיבות העיקריות שבחרתי להצטרף ליחידת האופנוענים של מד"א היא מתוך מקום שאני רוצה לעשות ולראות כל הזמן איך אני יכולה לתרום יותר ויותר בעולם הרפואי" מספרת ליאת.

לפני כשבוע וחצי, במהלך פינוי חיילים פצועים ממנחת המסוקים של בילינסון לתוך בית החולים, ליאת פינתה חייל שנפצע בלחימה בעזה ושאלה לשלומו: "שאלתי אותו אם הוא דיבר עם המשפחה שלו, והוא שאל אם אני יכולה לעזור לו בזה. התקשרתי לאמא שלו והוא דיבר איתם. למחרת אמא שלו שלחה לי תמונה שלו אחרי שהוא נותח והתאושש, התרגשתי מאוד, זו זכות."

לאחר שניצחה את הסרטן - בריאות בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

[email protected]

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: