דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בנייה ונדל"ן בפתח תקווה

בנייה דירות בפתח תקווה, נכסי נדל"ן, תמ"א, פרויקטים בעיר

קטה גרופ – התחדשות עירונית היא הרבה מעבר לפרויקט בנייה

פורסם בתאריך:


עם ניסיון עשיר, שיטות מדויקות וחזון חדשני, קטה גרופ מוכיחה שוב ושוב מדוע היא החברה המובילה בישראל, בתחום ההתחדשות עירונית. ההבדל נמצא בגישה, במחויבות ובתוצאות, שכולם נובעים מהבנה כי כל פרויקט של התחדשות עירונית, נועד עבור אנשים, על כל המשתמע מכך.

בהתחדשות עירונית, החוויה עושה את ההבדל

לקטה גרופ יש הבנה עמוקה של האופי הרב-גוני של פרויקטים של התחדשות עירונית והדרך שבה הם משרתים קהלים שונים. הניסיון הזה מאפשר לחברה במרקם העירוני הקיים, לאתר את צורכי הקהילה, להביא בחשבון את ההשלכות הסביבתיות ולדייק ההיתכנות הפיננסית. זו הסיבה שקטה גרופ צברה לה מוניטין חיובי ואת תמיכת הציבור ויודעת למגנט השקעות ולספק פרויקטים שמשנים את השכונות ברחבי ישראל לטובה.

מחויבות למעורבות בקהילה

מעורבות קהילתית היא חלק בלתי נפרד מהתחדשות עירונית, קטה גרופ מאמינה גדולה בשיתוף הקהילה בפרויקטים שלה. החברה מכירה בכך שהתושבים המקומיים הם בעלי העניין האמיתיים בכל פרויקט של התחדשות עירונית ולכן מבטיחה שהקול שלהם יישמע, הצרכים שלהם יטופלו ותישמר המורשת הקהילתית שלהם. גישה כוללת זו מובילה לפרויקטים שלא רק מחיים את הסביבה הפיזית אלא גם מטפחים רוח קהילתית ומשפרים את הדינמיקה החברתית.

דגש על חדשנות וגישה הוליסטית להתחדשות עירונית

חדשנות מניעה התקדמות בכל ענף והתחדשות עירונית אינה יוצאת דופן. לכן, קטה גרופ מיקמה את עצמה בחזית החדשנות הטכנולוגית והאדריכלית. הפרויקטים של החברה כוללים עיצוב חדיש, מערכות חסכוניות באנרגיה ופתרונות חכמים המשפרים את איכות החיים תוך מזעור ההשפעה הסביבתית וטביעת הרגל הפחמנית. היכולת למזג יצירתיות עם פונקציונליות היא אחת הסיבות  שפרויקטים של התחדשות עירונית מבית קטה גרופ, מפורסמים בכל הארץ.

 


הדמיה - רוטשילד אלונים - קטה גרופ.

 

כמו כן, בקטה גרופ מבינים שהתחדשות עירונית היא לא רק החלפת מבנים ישנים בחדשים. מדובר ביצירת מרחבים עירוניים תוססים, ברי קיימא, שמציעים חוויית מגורים ייחודית. הפרויקטים של החברה משלבים בין שטחי מגורים, מסחר וציבוריים לבין שטחים ירוקים ומתקנים, כדי ליצור קהילות מאוזנות ותוססות.

דוגמה לשני פרויקטים כאלו אפשר למצוא בשכונת רמת-ורבר ובשכונת עין גנים, שתיהן בפתח תקווה. הפרויקט ברמת ורבר כולל דירות בעיצוב מודרני-פונקציונלי, עם מפרט עשיר וחווית מגורים יוקרתית, עם שילוב מדויק בין פארקים ירוקים לבין מרכזי בילוי, מסחר ותעסוקה. הפרויקט בשכונת עין גנים ממוקם גם הוא סמוך לפארק ירוק ומבחר מוסדות חינוך מובילים וכולל בנייני בוטיק עם 27 דירות בלבד בכל בניין עם תכנון אדריכלי מוקפד המשתלב היטב בנוף האורבני.

כדאיות פיננסית וקיימות לטווח ארוך

המומחיות של החברה ביצירת פרויקטים בעלי כדאיות כלכלית היא גורם נוסף שמייחד אותה. בקטה גרופ בוחרים אסטרטגית פרויקטים על סמך מגמות שוק, מיקום וקיימות לטווח ארוך. הודות לניסיון חסר תחליף, לחברה יש את היכולת ליצור ערך עבור הלקוחות והמשקיעים, תוך ביצוע פרויקטים התורמים לפיתוח כלכלי-חברתי של הקהילות שהם משרתים.

 

ביצוע, אספקה ועמידה בזמנים

לקטה גרופ רקורד חיובי מאוד בכל הנוגע להגשת פרויקטים מוצלחת. זוהי עדות ליעילות התפעולית ולכישורי ניהול הפרויקטים, בקרת איכות קפדנית ומחויבות ללוחות הזמנים, בלי להתפשר על איכות או תקציב. מהימנות זו בביצוע בונה אמון עם לקוחות ובעלי עניין, ומחזקת עוד יותר את מעמדה של קטה גרופ בתחום ההתחדשות העירונית.

לסיכום – למה לבחור בקטה גרופ להתחדשות עירונית?

  • קשר בין-אישי הדוק עם הדיירים.
  • חיבור מיוחד לאוכלוסיית הגיל השלישי.
  • חוסן פיננסי.
  • תהליך מהיר ואיכותי.
  • יזמות, בנייה, קבלנות והתחדשות – הכל במקום אחד.
  • אתכם לאורך כל הדרך.

 

תמונה ראשית - קרדיט shutterstock 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: