דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

טיולים בפתח תקווה

טיולים בארץ ישראל ובחו"ל.

6 דברים שעלולים לגרום לסיבוכים במהלך חופשה

פורסם בתאריך:


חופשות גורמות להתלהבות, שמחה, התרגשות והתמלאות באנרגיה, או לפחות רוב הזמן. לצערנו, לפעמים תוכניות משתבשות וחופשות עלולות להינזק או ממש להיהרס.

ביטוח נסיעות הוא מוצר הכרחי להתמודדות עם תרחישים לא נעימים כאלה ואחרים. כדי תוכלו להתאים לעצמכם את הפוליסה הטובה ביותר, כדאי שתכירו את התקלות הנפוצות ביותר במהלך חופשות וגם תבינו כיצד להתמודד איתן.

פספוס טיסה

כדי ליהנות מחופשה, אתם צריכים קודם כל להגיע בזמן כדי לעלות על המטוס. אם שגיאה כלשהי בחברת התעופה תגרום לכם לפספס את העלייה למטוס, אז תוכלו לקבל פיצוי על כך מחברת הביטוח שלכם, אך אם לא תצליחו להגיע בזמן בגלל שתכננתם לא מספיק טוב את הזמן והדרך, אז תוכלו להאשים רק את עצמכם בהרס תוכניות החופשה שלכם. תקפידו תמיד להגיע לשדה התעופה כמה שעות לפני מועד ההמראה המתוכנן.

מחלה

מחלה במהלך חופשה היא אחד האירועים הכי מתסכלים שיכולים לקרות. זה לא רק הורס את כל מה שתכננתם, אלא עלול לגרום גם לחרדה וטראומה. אמנם אינכם יכולים למנוע מצב כזה מעבר ללקיחת התרופות המתאימות, אך ביטוח נסיעות לפחות יגן עליכם מפני נזק כלכלי שעלול להתרחש בארץ זרה.

ביטולים ועיכובים בנסיעה

ביטולי טיסות ועיכובים יכולים להפוך לגרום לבעיות רבות. אם הטיסה מתבטלת מסיבה כלשהי או מתעכבת באופן משמעותי, באחריות חברת התעופה לדאוג לשהייה ומזון של הנוסעים עד למועד בו ייקבעו סידורים חלופיים. כמו כן, יש תקנות ברורות עבור עיכובים שמונעים מכם להגיע לטיסות המשך. חשוב שתהיו מודעים לזכויות שלכם בתור נוסעים בינלאומיים.

איבוד מזוודות

אין הרבה מצבים יותר מעצבנים ומלחיצים, מאשר איבוד המטען שלכם במהלך חופשה. אם הכבודה נעלמת באשמת חברת תעופה או סוכן הנסיעות שלכם, אתם לא יכולים לעשות הרבה מעבר להמתנה. למרות זאת, אתם יכולים להפחית את ההפסד הפוטנציאלי על ידי יידוע המשטרה על האובדן שלכם ובמקביל יצירת קשר עם הגורמים האשמים. זה שימושי עבור תביעת פיצוי עבור המטען האבוד מחברת ביטוח הנסיעות שלכם, ומשמש כהוכחה לכך שנקטתם בזהירות סבירה כדי להגן על המטען שלכם ולהחזירו. בגלל שאיבוד מזוודה שנשלחת לבטן המטוס היא תמיד בגדר סיכון, תקפידו לאחסן את הפריטים החיוניים שלכם בתיק שעולה איתכם למטוס.

איבוד הדרכון

זו לא הרגשה נעימה לאבד את הדרכון שלכם ביעד זר. תצטרכו לבקר בשגרירות הקרובה ביותר שנמצאת באותה מדינה ולבקש הנפקת דרכון חדש, אבל בדרך כלל זה לוקח זמן ומשפיע גם על תוכניות החופשה. למרות שקשה לחזות ולמנוע אסון כזה, בהחלט חשוב להיות אחראיים באחסון הדרכון, וגם לשמור צילומים וסריקות של הדרכון ושל כל שאר המסמכים החשובים.

לסיכום

כדי למזער את הנזק בתרחישים כאלה ונוספים, אתם צריכים ביטוח נסיעות שמתאים ליעד ולצרכים שלכם. תשוו בין הצעות, כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר לכספכם במקרי הצורך.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: