דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

ספורט בפתח תקווה

כל ענפי הספורט בפתח תקוה והסביבה

הירושלמיות בחרו לשחק באצטדיון שלמה ביטוח בפתח תקווה

לאור משחקי המכביה, אצטדיון טדי בבירה לא יוכל לשמש את הפועל ובית"ר ירושלים, לשם כך חתם מנהל הפעל ירושלים אורי שרצקי הסכם עם לירון גולדנברג, מנכ"ל החברה לפיתוח שלפיו אצטדיון שלמה ביטוח בעיר ישמש את הקבוצות הירושלמיות באופן זמני עד לסוף אירועי המכביה.

פורסם בתאריך:


בשל  קיום אירועי המכביה באצטדיון טדי בירושלים, בית”ר והפועל ירושלים לא יוכלו לארח את המשחקים הראשונים של העונה הקרובה בליגת העל באצטדיונן הביתי.

היום (שלישי) חתמו מנכ"ל החברה לפיתוח פ"ת לירון גולדנברג ומנכ"ל הפועל ירושלים אורי שרצקי על הסכם לפיו אצטדיון שלמה ביטוח (אצטדיון המושבה) בעיר יהיה מגרשה הביתי של הקבוצה, ובו היא  תארח את משחקיה בגביע הטוטו ולאחר מכן בליגת העל, עד לסוף ספטמבר.
בית"ר ירושלים תשחק אף היא באצטדיון שלמה ביטוח עד לחזרת טדי לכשירות.

לפי הערכה גסה מדובר בהכנסה של כ-40,000 ₪ למשחק לחברה לפיתוח. עדיין לא ידוע מה מספר המשחקים שישחקו הקבוצות הירושלמיות באצטדיון, ככל הנראה מדובר בארבעה – חמישה עד כאמור סוף ספטמבר.


לירון גולדנברג, מנכ"ל החברה לפיתוח המנהלת את אצטדיון שלמה ביטוח, אמר: "לאחר שבעונה שעברה אירחנו בפתיחת העונה את משחקי הפועל ב"ש באירופה, אנחנו שמחים לארח בפתיחת העונה הקרובה את הקהל הירושלמי והקבוצות הירושלמיות. מודה לאורי שרצקי על האמון. הפועל ירושלים תזכה במתקן חדיש, נוח עם וויב טוב שייתן לה אוירה ביתית ודחיפה מוצלחת קדימה בפתיחת העונה".

הירושלמיות בחרו לשחק באצטדיון שלמה - ספורט בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: