דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

ספורט בפתח תקווה

כל ענפי הספורט בפתח תקוה והסביבה

אדם נוימן יתמוך בהפועל פתח תקוה בשלוש השנים הקרובות

ההסכם בין המועדון ליזם ואיש העסקים אדם נוימן (בתמונה מימין עם הצעיף) כולל תמיכה עד שנת 2025, עם אופציה לשנתיים נוספות. במסגרת ההסכם, יכפיל נוימן את הסכום שיגייסו האוהדים, עד ל-1.5 מיליון שקלים.

פורסם בתאריך:


מועדון הכדורגל הפועל פתח-תקוה הודיע היום (שני) כי חתם על הסכם עם היזם ואיש העסקים אדם נוימן על תמיכה מצידו של נוימן במועדון בשלוש השנים הקרובות, עם אופציה לשנתיים נוספות.

במסגרת ההסכם, נוימן יכפיל בשנה הקרובה את הכום שיגייסו האוהדים לתקציב המועדון, עד סכום של 1.5 מיליון שקלים. לפי המועדון, כבר כעת, הסכום שגייסו האוהדים יחד עם ההכפלה של נוימן, עומד על שלושה מיליון שקלים לתקציב הקבוצה. התמיכה הזאת מצטרפת לסיוע של נוימן למועדון במהלך העונה החולפת, בסכום של כמיליון שקלים.

מהמועדון נמסר כי ההסכם עם נוימן הוא חלק מחזון המועדון, לשיתוף פעולה עם משקיעים ואנשי עסקים אשר מאמינים במודל של בעלות אוהדים הקבוצה, ובדרך שעושה הפועל פתח-תקוה תחת עמותת "הכחולה".

תרומתו של נוימן נועדה אף כדי לסייע בתכניות הרבות שהמועדון מפעיל למען הקהילה. בין היתר, התרומה תשמש את מחלקת הנוער החזקה של המועדון, בה משחקים כ-500 ילדים בגילאי 5 עד 18, ואשר גידלה מספר שחקנים שנמצאים כיום בסגל הקבוצה הבוגרת, וכן פרויקטים נוספים, כמו קבוצת ילדים עם צרכים מיוחדים שהמועדון מאמץ, וכן קבוצת בוגרים עם צרכים מיוחדים - נושאים הקרובים לליבו של נוימן, אשר תרם להם במסגרות אחרות בעבר.

"לכל אורך הדרך האמנו בשיתוף פעולה בין העמותה לבין אנשי עסקים אשר מאמינים בדרך שלנו", אמר יו"ר הוועד המנהל של "הכחולה" דניאל איזיקוביץ'. "המעורבות של אדם במועדון והשותפות שלו לדרך שלנו תורמת וחשובה, לא רק בפן הכספי. אני גאה בעמותה ובמועדון שלנו על שהגענו לרגע הזה בו אנחנו חותמים על הסכם ארוך טווח עם משקיע בסדר הגודל של אדם. הפועל פתח-תקוה נמצאת בדרך למעלה, וזה הזמן של כל האוהדים לחזק אותה".
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: