דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

נדל"ן בפתח תקווה

בנייה בפתח תקווה, השבחת נכסי נדל"ן, תמ"א, פרויקטים בעיר

אושרה התב"ע להקמת מגדל משרדים יוקרתי בשטח של כ-50,000 מ"ר שיכלול שטחי מסחר ומשרדים

ברחוב אפעל בפתח תקווה. ציפי וינר, מנכ"ל נכסי קן התור (בתמונה): "זהו פרויקט דגל עבור החברה ואנו משקיעים את כל המאמצים במטרה לעמוד בסטנדרטים המזוהים עם החברה."

פורסם בתאריך:


 

עסקת קומבינציה משמעותית באחד הרחובות המרכזיים באזור התעשייה קריית אריה בפתח תקווה קורמת עור וגידים. חברת "קן התור הנדסה ובניין" קיבלה את האישור לתב"ע להקמת מגדל משרדים יוקרתי בשטח של כ-50,000 מ"ר. חטיבת היזמות של החברה הובילה את עסקת הקומבינציה במסגרתה אוחדו שני שטחים סמוכים במרכז הרחוב בשטח כולל של כ-5,000 מ"ר, המקנים לחברה 600% בנייה בפרויקט.

ההיתר לפרויקט צפוי להתקבל בקרוב.

השטח, בגודל כ-5000 מ"ר נמצא בבעלות שתי משפחות אליהן חברה "קן התור הנדסה ובניין" במטרה להוציא את הפרויקט לפועל.

כיום בנויים בשטח זה מפעלי תעשייה ומזון ישנים. מגדל המשרדים היוקרתי נהנה ממיקום אסטרטגי ומקרבה לצומת ז'בוטינסקי וסמיכות לתחנת רכבת קלה. הוא צפוי לכלול כ-50,000 מ"ר שיפרסו על פני 26 קומות – מסחר ומשרדים וכן מרתף חנייה.

את תכנון הפרויקט מוביל משרד האדריכלים "בר לוי אדריכלים", הנחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום, האחראי לתכנונם של שורת פרויקטים אדריכליים מהייחודיים בנוף הישראלי. מטרת החברה היא להקים מגדל יוקרתי שבוודאי ימשוך אליו חברות רבות בזכות המיקום המצוין שלו ואיכות התכנון והבנייה.  

ציפי וינר, מנכ"ל נכסי קן התור: "אנחנו שמחים להוציא לפועל תכנית להקמת מגדל משרדים יוקרתי בשילוב קומות מסחר, בסמוך לאחד מצירי התנועה המרכזיים של גוש דן. זהו פרויקט דגל עבור החברה ואנו משקיעים את כל המאמצים במטרה לעמוד בסטנדרטים המזוהים עם החברה."

 

אושרה התב"ע להקמת מגדל משרדים - נדל

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: