דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בעלי חיים בפתח תקווה

בעלי חיים בפתח תקווה, במה לאוהבי חיות והטיפול בהם, מזון לבעלי חיים, אילוף ועוד. עצות וסיפורים מרגשים אודותם.

בזכות התערבות של "פת עכשיו" נמצא כלב פיטבול שפצע אישה והרג כלב אחר (וידיאו)

הבוקר (רביעי) המשטרה דיווחה כי היא עיכבה תושב העיר בחשד שהוא בעל הכלב שהותיר את כלבו חופשי שפצע את מינה ופצע למוות את כלבה.

פורסם בתאריך:    נכתב על ידי: אסף פרידור


ביום שישי דיווחנו לראשונה על המקרה שאירע ביום שלישי האחרון בסביבות השעה 18:0 בו כלב מסוג פיטבול הסתובב בחופשיות, ללא בעלים, ללא שבב מזהה וללא מחסום, תקף את אישה ששמה מינה תושבת העיר ופצע אותה וכן, תקף את הכלב שלה מסוג פודל ופצע אותו קשה.

המקרה המחריד התרחש ברחוב שיפר. לאחר התקיפה, הפיטבול ברח ועדיין מסתובב חופשי והיה עלול לתקוף כלבים נוספים או בני אדם.

מינה ומשפחתה פתחו קריאה במוקד העירוני והגישו תלונה במשטרה.

מינה פנתה למערכת "פ"ת עכשיו" וסיפרה בדמעות: "הפיטבול תקף אותי ואת הכלב, הותקפנו באכזריות נוראית, משכתי את הכלב וניסיתי להרחיק אותו מהפיטבול אבל הפיטבול אחז בחוזקה בכלב וגרר אותו.

בעקבות הכתבה באתר ובאפליקציה מערכות הטלווזיה פנו לאישה וגם הם פרסמו את הסיפור.

הבוקר (רביעי) המשטרה דיווחה כי היא עיכבה תושב העיר בחשד שהוא בעל הכלב שהותיר את כלבו חופשי שפצע את מינה ופצע למוות את כלבה.

מהמשטרה נמסר: "הבוקר המשטרה עיכבה לחקירה תושב פתח תקוה בחשד שכלבו תקף כלב אחר וגרם לפציעתה של עוברת אורח, בעת שהיה משוחרר ללא השגחה נדרשת.

חוקרי תחנת המשטרה בפתח תקוה פתחו השבוע בחקירה מואצת עם קבלת דיווח בדבר אירוע תקיפה קשה של כלב ובעליו ע"י כלב מסוג פיטבול שנע ללא זמם ורצועה ברחבי העיר.

 

בתוך כך, עם קבלת פרטי החשוד- בעלי הכלב התוקף,  מהשירות הוטרינרי בעיר,  אתרו הבוקר השוטרים את החשוד ועכבו אותו לחקירה בתחנה,  כאשר כל הכלבים שברשותו הועברו לטיפול השירות הוטרינרי העירוני.

 

בזכות התערבות של "פת עכשיו" - בעלי חיים בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

[email protected]

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
מליון שקל קנס ולהרדים את הכחב
הגיון פשוט | 18:32   25.05.22
1
כל הכבוד
יוליה | 12:10   25.05.22