דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

ראש הממשלה נפתלי בנט ביקר במחלקה האונקולוגית במרכז שניידר

פורסם בתאריך:


ראש הממשלה, מר נפתלי בנט, הגיע לביקור חג במרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית. ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר, קיבלה את פניו של ראש הממשלה וערכה לו סיור במערך ההמטו אונקולוגי, שם ביקש להיפגש עם הילדים המטופלים ומשפחותיהם.

במפגש מרגש ומיוחד, ישב רוה"מ עם ילדי המחלקה לצד ד"ר ברון הרלב וד"ר גליה אברהמי, סגנית המערך ההמטו אונקולוגי,  והתעניין באופן אישי בכל אחד מהם, שאל לשלומם ושלום הוריהם. לאחר הביקור במחלקה האונקולוגית, עבר רוה"מ לסיור במחלקת ילדים ג' הסמוכה, אשר בה מאושפזים ילדים עם מגוון של מחלות, כולל ילדים לאחר השתלות איברים. רוה"מ  עבר בין החדרים, איחל חג שמח לכולם והצטלם עם כל דורש.

באחד החדרים בו ביקר רוה"מ, מאושפזת אילונה בת ה-13 מאוקראינה אשר עברה לאחרונה השתלת כבד בשניידר. אילונה הגיעה לישראל מאזורי הקרבות בהטסה מיוחדת של ממשלת פולין, וחייה ניצלו הודות להשתלה. רוה"מ שמע את סיפורה המיוחד והתרגש.  פרופ' עירית קראוזה, מנהלת מחלקת ילדים ג', עוד סיפרה לרוה"מ כי מלבד אילונה, 10 ילדים נוספים הובאו לשניידר במבצע חילוץ מיוחד מגבול רומניה אוקראינה. למבצע זה יצא צוות משניידר, הכולל את פרופ' קראוזה, על מנת להביא ילדים החולים במחלות מורכבות, שהגיעו עם הוריהם מבית החולים בקייב ונזקקו לטיפול רפואי דחוף ומציל חיים.

ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים, הודתה לרוה"מ על הביקור ואמרה כי "במרכז שניידר אנו אוהבים את כל הילדים וגאים לטפל בכולם ללא הבדל גזע, מין, מגדר, דת או לאום. כאן מתאפשרות ונרקמות חברויות בין ילדים שלולא הגעתם לבית החולים לא היו מכירים כנראה, ופה הם מוצאים את המכנה המשותף שמחבר ביניהם. כולי תקווה ששניידר יהווה דוגמא לדו קיום בין אנשים שונים זה מזה".

ראש הממשלה, נפתלי בנט אמר "תודה רבה מעומק הלב לכל הצוותים המסורים של שניידר על זה שאתם יוצרים פנינה של טוב, של אור, של אהבה מוחלטת לא תלויה בדבר, של נתינה, של מקצועיות. אני  רוצה לאחל לכם חג שמח,  הרבה גאווה במה שאתם עושים בכל ימות השנה. אני מאחל בריאות לכל ילדי ישראל האהובים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: