דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

טיולים בפתח תקווה

טיולים בארץ ישראל ובחו"ל.

עם ישראל יוצא לבלות גם בארץ

תפוסה של 95% בתיירות הכפרית ובאטרקציות בפריפריה-גליל, גולן, סובב כינרת והערבה התיכונה

פורסם בתאריך:


לקראת חג הפסח נרשמות תפוסות של 95% בתיירות הכפרית ובאטרקציות בפריפריה-גליל, גולן, סובב כינרת והערבה התיכונה.
חופי איגוד ערים כינרת השקטים נפתחו עם כינרת מלאה!שבוע לפני חג הפסח, בתי המלון, חדרי האירוח והאטרקציות, ערוכים לקבלת האורחים הרבים, ומדווחים על תפוסות גבוהות ומבורכות של מעל 95% בחג, בתיירות הכפרית בגליל, בגולן, בכינרת ובערבה התיכונה.


באיגוד ערים כינרת מברכים על הגשמים שמילאו את האגם הלאומי ונערכו לקליטת המוני הנופשים הצפויים לפקוד את החופים המתופעלים כחופים שקטים, ללא השמעת מוסיקה.
עידן גרינבאום, יו"ר איגוד ערים כינרת אומר: "חופי האיגוד השקטים ערוכים ומוכנים לקליטת הנופשים שייהנו מכינרת מלאה. חופי האיגוד משלבים אזורי רחצה לצד אזורי שהייה ונופש המאפשרים לקהל הרחב ליהנות מחופשה עממית ומהנה. חניוני איגוד ערים כינרת מהווים אבן שואבת גם לנופשי קרוואנים. בחוף דוגה הוסדרו 37 מתחמים ייעודיים לקרוואנים, עם אפשרות לחיבור לתשתיות חשמל, מים וביוב כמו גם חניונים נוספים לחניית קרוואנים, הקמת אוהלים וכד'. אנו ערוכים לעונה ארוכה וביקוש גבוה לנופש בכינרת, אשר שמרה על מפלסה הגבוה גם החורף הזה והיא יפה מתמיד".
בנוסף, מזמינים באיגוד במהלך חול המועד לסיורים מודרכים ללא תשלום "בשביל סובב כינרת", אל פריחות האביב, תצפיות ואתרים היסטוריים סביב הכינרת וכן להפלגות חקר ב'מעבדה השטה-אקו כינרת'.

בכפר הנופש עין גב הממוקם על שפת הכינרת נרשמת תפוסה של מעל 95% לחג הפסח. יש עדיין מספר מקומות פנויים. חיים סתתיהו, מנכ"ל כפר הנופש עין גב: "ניכר כי עם ישראל מעוניין ליהנות מיופייה של הכינרת המלאה. אורחי כפר הנופש ייהנו מחופשת חג בחדרים הממוקמים בסמוך לקו המים, מחוף רחצה רחב ידיים, עם שירותי הצלה וממסעדות נמל עין גב-'מסעדת הדגים' ו'מפגש הדייגים', כשר לפסח" אומר סתתיהו ומוסיף: "אנו שמחים לחגוג בחול המועד פסח 17-20.4.22 את 'פסטיבל עין גב-סובב כנרת' לאחר שנתיים של הפסקה עקב הקורונה, עם שלל אטרקציות בנמל עין גב: סדנאות יצירה, הצגות, הגובהטרון-דמויות על קביים, פוד טראקס ועוד. הפסטיבל בהנהלת מועצה אזורית עמק הירדן מציין השנה 77 שנים ויוקדש לגלי צה”ל המציינת 70 שנה להיווסדה ולתוכנית המיתולוגית ארבע אחר הצהריים החוגגת 40 שנה, עם האמנים: מירי מסיקה, רמי קליינשטיין, אילנית, ירדנה ארזי, קובי אפללו, רוני דלומי, אסף אמדורסקי, נורית גלרון, שלמה גרוניך, מיקי גבריאלוב, שירי מימון, אריק סיני, קרולינה, יעל פוליאקוב, אסי ישראלוב, אורן ברזילי, דורית ראובני, דודו זכאי והגבעטרון".

מרב עמית, מנהלת התיירות במועצה אזורית הערבה התיכונה אומרת כי לחג הפסח נרשמו תפוסות של מעל 90% במרחב הכפרי במושבי הערבה התיכונה. "בחג הפסח ייהנו האורחים הרבים שכבר הבטיחו את מקומם בתיירות המדברית בערבה התיכונה, ממגוון סוגי לינה כפרית, קטיף עצמי, טיולי שטח רכוב במרחבי המדבר, מסלולי הליכה ואופניים, גלריות, מסעדות ופודטראקים והכל באווירה חקלאית, ברקע נופי בראשית מרהיבים".

בכפר הנופש עין זיוון הממוקם בצפון רמת הגולן נרשמה תפוסה של 95% בבקתות עץ כפריות והצפי הוא לתפוסה מלאה. דיתי גולדשטיין, מנכ"לית כפר הנופש עין זיוון: "אנו מברכים על הפניות וההזמנות הרבות שמילאו את הבקתות וחדרי כפר הנופש. הנופשים והמטיילים הרבים שצפויים להגיע לצפון רמת הגולן ייהנו בתיירות עין זיוון מסדנאות שוקולד וביקבוק תירוש לילדים, מיין טוב ביקבים, מטעמים קולינריים וכמובן מזרימת הנחלים והמפלים הגועשים בגולן הודות למשקעים הרבים, תצפיות מרהיבות ועוד".

מועצת הדבש מזמינה לביקור במרכזי המבקרים במכוורות ברחבי הארץ. אופי רייך, מנכ"ל מועצת הדבש: "כולם מוזמנים לבקר במכוורות, בעיקר בתקופה זו בה שפע של מרבדי פריחה שופעת, לפגוש דבוראים, לטעום דבש וללמוד על עולמה של דבורת הדבש ועל חשיבותה בהאבקת פרחי ירקות ופירות. השנה התברכנו בגשמי ברכה שיבטיחו את פריחות האביב בתקווה שיביאו לאגירת דבש גבוהה".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
עבודה אונליין
לארה | 23:35   05.07.23