דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

מרכז רפואי חדש בשכונת הדר גנים בפתח תקווה

לאומית שירותי בריאות חנכה את המרכז הרפואי החדש

פורסם בתאריך:


לאומית שירותי בריאות חנכה את המרכז הרפואי החדש בשכונת הדר גנים בפתח תקווה
יו"ר דירקטוריון לאומית, מר יעקב (קוקי) אדרי, מנכ"ל לאומית, מר חיים פרננדס, ומנהל מחוז מרכז בלאומית, מר עודד שטמר חנכו אתמול את המרכז הרפואי הדר גנים בעיר פתח תקווה.
מנהל המחוז ציין כי "במרכז רפואי זה הפרוס על כ-200 מ"ר, הושקעו כ-1.2 מיליון שקלים כולל ציוד רפואי ומחשוב. כמו כן, יש לציין כי לאומית משקיעה ותשקיע בעיר פתח תקווה בתקופה הקרובה כ-10 מיליון ₪ לשיפור התשתיות של לאומית בעיר.
במרכז רפואי זה, לאומית מספקת תחת קורת גג אחת שירותים רפואיים מגוונים: רפואת משפחה, רפואת ילדים, רפואת נשים, רפואת עור, אנדוקרינולוגיה ילדים ומבוגרים, קרדיולוגיה ילדים, גסטרו, רפואה אלטרנטיבית, סדנאות לקידום בריאות, שירותי דיגום ושירותי סיעוד.


יו"ר הדירקטוריון, מר יעקב (קוקי) אדרי בירך את הנוכחים והוסיף כי היום ללאומית בפתח תקווה יש כ- 10,000 לקוחות, כאשר המרכז הרפואי הדר גנים מעניק שירות ל- 1,800 לקוחות תושבי השכונה. זה המקום לציין שלאומית מתעתדת להקים מרכזים רפואיים נוספים בעיר בתקופה הקרובה על מנת לשפר את השירות לתושבי פתח תקווה. 
מנכ"ל לאומית, מר חיים פרננדס פנה לנוכחים בדבריו והדגיש כי המטרה המרכזית של המרכז הרפואי החדש, היא להמשיך ולשפר את השירות ללקוחותינו ולהביא לידיעת הציבור הרחב בעיר פתח תקווה, את יכולותיה המקצועיות של לאומית במטרה להגדיל עוד יותר את חלקה של לאומית בעיר ואני מצפה מצוות הסניף באופן אישי להמשיך ולהגדיל את כמות הלקוחות בסניף.
בסיום דבריו העניק המנכ"ל למנהלת הסניף, הגב' רותי שפיצר את מתנת ההנהלה  - לוח מטענים עם לוגו לאומית עליו.

ראש העיר בירך את הנהלת לאומית על פתיחת המרכז הרפואי החדש וציין כי הוא שמח על שיתוף הפעולה עם מנהלת האזור, הגב' חגית טישלר ועם מנהל המחוז, מר עודד שטמר והוא מודה להנהלת לאומית על ההשקעה המרובה שתהיה בעיר בשנים הקרובות במטרה להעמיק את אחיזתה של לאומית בעיר.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: