דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

בית רבקה זכה בציון לשבח על העשייה בתחום המחקר, חדשנות וטכנולוגיות חדשות בשנת 2021

ציון לשבח הוענק לבית רבקה באירוע מצטייני מנכ"ל לשנת 2022

פורסם בתאריך:


באירוע מיוחד נבחרו 3 מוסדות מצטיינים ו-3 מוסדות צוינו לשבח בהם גם בית רבקה.
 

ציון לשבח הוענק לבית חולים מיוחד אשר זכה לציון משוקלל גבוה במיוחד ומוביל ביעילות תפעולית ואיזון תקציבי ובחדשנות, מחקר וטכנולוגיה - מרכז רפואי שיקומי גריאטרי בית רבקה.
בית רבקה הוא בית חולים שיקומי גריאטרי הנמצא בפתח תקווה, המדורג במקום הראשון במדדי האיכות ע"י משרד הבריאות ופועל כדי להביא כל מטופל לרמת תפקוד מרבית ולהחזירו לביתו במצב תפקוד אופטימלי. בית רבקה ידוע במקצוענות, איכות מסירות ואכפתיות של אנשי הצוות המטפלים לצד חדשנות מחקר ואקדמיה אשר מהווים את העקרונות לאורם עובד המרכז הרפואי.

לדברי ד"ר מירה מרם אדרי מנהלת בית החולים: "לבית רבקה מסורת ארוכת שנים של איכות ומקצוענות בשיקום וטיפול בגיל השלישי. מטרת בית החולים היא להביא את מטופליו למצב התפקודי הטוב ביותר עבורם ולאפשר להם איכות חיים גבוהה ככל הניתן. אנו גאים בהיותנו המרכז הגריאטרי המוביל בישראל ונמשיך לשקוד יום יום על מתן הטיפול האיכותי ביותר למטופלינו. יש לנו מחויבות להמשיך ולהוביל מצוינות בכדי שנוכל להמשיך להעניק טיפול רפואי ושיקומי איכותי ולתת את השירות הטוב והמתאים ביותר למטופלים שלנו ".

רות רלבג, מנכ"לית כללית "הקורונה הציבה בפני עובדי כללית אתגרים שדרשו מענה מהיר, איכות מקצועית, אומץ, גמישות מחשבתית והרבה אהבת אדם. הצטיינות ומצוינות הן מילים השלובות בעשייה שלנו ובחתירה לשיפור מתמיד של עובדי כללית ובהם גם עובדי בית רבקה.
כדי להפיק יצירה ומצוינות מהכוח אל הפועל דרושה עבודת צוות משותפת, קשובה, מדויקת, מתוזמרת היטב. בית רבקה כמוסד מצטיין השכיל לשלב ביחד את כלל הפעילות למרות והאתגרים מסביב. כל אחד הצליח לשמור על הייחודיות שלו מתוך מחויבות לביצוע מרשים ומשותף בחתירה למצוינות

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: