דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חיי זוהר בפתח תקווה

גם לנו יש את הכוכבים שלנו. מדור לחיי החברה והבילוי של העיר פתח תקוה.

לא רק מכוער גם תמים

צילום להמחשה.

פורסם בתאריך:


בני זוג מהאזור נראו מוזרים לסובבים אותם, שלא הבינו איך זה שאישה כל כך יפה מסכימה להיות בת הזוג של גבר כל כך מכוער?.

הכל התחיל בבית קפה. האישה ישבה עם חברותיה והגבר ישב לבד בשולחן שלצדן.  

לאחת החברות נפל התיק על הרצפה ותכולתו התפזרה ליד הגבר המכוער.  

הוא מייד קם ועזר לאסוף את כל הדברים שנפלו מהתיק ואז החברה אמרה כזה גבר טוב את צריכה.  אחד כזה שמייד קם לעזור גם בלי שמבקשים ממנו. 

הבנות הזמינו אותו להצטרף אליהן לשולחן והוא התחיל בשיחה ערה עם האישה היפה. היא ספרה לו שבדיוק נפרדה מגבר שעשה לה את המוות והתעלל בה רגשית והוא הציע מייד לפצות אותה על כל מה שעברה ולהצטרף אליו ליום כייף בספא ביחד איתו.  

האישה אמרה לעצמה, אחרי כל הגברים הבעייתיים שיצאתי איתם אולי באמת כדאי לעשות ניסיון ולצאת עם מישהו טוב לב ולא עם אחד שישבור לי את הלב? לא צריך להסתכל בקנקן אלא במה שיש בו וזה שהוא מכוער זה לא כל כך משנה כי אפשר להתרגל לכל מראה. 

השניים ניהלו רומן ממושך להפתעת כל הסובבים אותם ולאחר כמה חודשים האישה בשרה לבן זוגה: אני בהיריון.  בעקבות ההיריון הם תכננו להתחתן וקיימו חתונה יפה. בני הזוג קנו בית נחמד והקימו משפחה.  לשניים נולד תינוק יפה וחמוד.  

לאחר זמן לא רב, הופתעה האישה לגלות שבעלה בוגד בה. הוא אמר לה שהם צריכים לדבר ובמהלך השיחה הוא שלף במפתיע את הוידוי הבא: ״אני לא כזה ואני יודע שזה לא מגיע לך אבל לפני כחודש פגשתי במקרה בקניון את האישה שהיתה החברה הראשונה שלי ושנינו כל כך התרגשנו מהפגישה המחודשת והרגשנו פרפרים בלב והחלטנו לנסות ולהיות שוב ביחד.  הקשר בינינו היה חלומי ושנינו החלטנו ללכת עם האהבה שלנו עד הסוף להתגרש מבני הזוג הנוכחיים שלנו ולחזור ולהיות ביחד.  

לא סתם הגורל הפגיש אותנו שוב.  

אני ממש מצטער.  אבל חשוב לי להיות כן וישר איתך ולא לעשות לך דברים מאחורי הגב, לכן אני משתף אותך בשלב הראשוני ומקווה שתביני ותתני לי את ברכת הדרך והכי חשוב שנתגרש יפה למען הילדים שלנו וכדי שנוכל להמשיך ולהיות חברים.  

האישה הזדעזעה מהמהלומה שנחתה עליה. היא אמרה לו שהיא לא האמינה שהוא יעשה לה דבר כזה. היא התפשרה על כל כך הרבה דברים כדי להיות איתו והוא בוגד בה ורוצה לעזוב? היא היתה המומה וכדי לנקום בו היא החליטה להחזיר לו בוידוי: 

הבן שלי הוא לא ממך וזה לא הילד שלך!

מה חשבת שליצור מכוער כמוך יוכל לצאת כזה ילד יפה? זה העונש שלך.  לא ספרתי לך כדי לא להכאיב לך אבל הילד הוא ממישהו אחר ולא ממך.  כמו שאתה יכול לראות אין שום דבר משותף בינך לבינו.  

השניים נמצאים בהליך משפטי של יישוב סכסוך בעזרתה של עורכת הדין זהר רון.


תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: