דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מעשים טובים בפתח תקווה

נתאמץ בכל פעם ונמצא גם חדשות טובות - כאלו שירגשו אתכם

שר הטבעות והמעשים טובים של פתח תקווה

אלן מלכה מתנדב איחוד הצלה שוב מראה שאם יש לב זהב, אפשר למצוא מחט בערימה של שחת וטבעת בערימת אשפה.

פורסם בתאריך:אלן מלכה מתנדב וחובש באיחוד הצלה ועובד עיריית פתח תקווה הוא דמות מוכרת ומוערכת בעיר שנתקל מדי פעם בהזדמנויות לעזור לאנשים ותמיד עושה זאת בהצלחה.

היום כשמלכה נהג על משאית של פינוי פחים, התקשר אליו המנהל ואמר לו שעל הקו נמצא תושב בשם רועי.

רועי סיפר למלכה שאתמול אמו הייתה בסעודת מצווה בשכונת שעריה, ובמהלך פינוי השולחנות כנראה ונפלה לה טבעת לתוך אחת משקיות האשפה. ולטבעת זו יש ערך רב, לא רק כספי, אלא סנטימנטלי אישי, רועי ביקש ממלכה לעזור לו בחיפושים אחר הטבעת האבודה.

מלכה השיב לרועי  שאכן הוא היה ברחוב הושע בשעריה ואסף את הפחים שם ושהוא בדרכו למזבלה הגדולה באזור התעשייה סגולה כדי לזרוק הכל. "בדיוק תפסת אותי רגע לפני" אמר לו מלכה.

מלכה ביקש ממנו שיגיע לחניון העירוני של המשאיות בסגולה והוא ישפוך את הפחים וישתדל לסייע. מלכה הגיע לחניון ובמקום להמתין לרועי שיגיע נעזר בניר יעקוב חבר לעבודה שהיה שם והשניים החלו לנבור בפחים.

לאחר כחצי שעה של חיפושים בין כל הפסולת, הליכלוך, הניחוחות הלא נעימים, מלכה הוציא את השקית האחרונה, הפך אותה כך שתישפך תכולת השקית והמשכיך לנבור בה. לפתע, מלכה ויעקוב הבחינו  בטבעת זהב שהייתה שם בין כל הפסולת. האם זו הטבעת שאמא של רועי איבדה? מלכה התקרב  וראה שעל גבי הטבעת כתוב "אמא".

השניים שטפו את הטבעת היטב ומסרו אותה לרועי שמיד חייג לאימו ובישר לה את הבשורה המשמחת, אמו של רועי התרגשה לשמוע ושמחה מאד.


שר הטבעות והמעשים טובים של - מעשים טובים בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: