דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

פועל נהרג לאחר שנלכד במכונה במפעל בא.ת סגולה

תאונת עבודה קטלנית אירעה במפעל לייצור שוקולד, ברחוב סמטת התבור, באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה.

פורסם בתאריך:


תאונת עבודה קטלנית אירעה במפעל הממקום ברחוב סמטת התבור, סמוך לאזור התעשייה סגולה שבה נהרג תושב ראש העין במהלך עבודתו במכונה. חובשי איחוד הצלה ומד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו.

ממד"א נמסר: "בשעה 10:44 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על פועל שנלכד במכונה במפעל סמוך לאזור התעשיה סגולה בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על פועל כבן 50 מחוסר הכרה ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

פראמדיקית מד"א אודליה מולקנדוב וחובש בכיר במד"א חי טקאטש סיפרו: "הפועל שנלכד בתוך המכונה היה מחוסר הכרה עם פגיעה קשה בחלק גופו העליון. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

יוסי אקלר חובש איחוד הצלה מסר: "למרבה הצער נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. צוותי כיבוי פעלו לחלץ את גופתו ממכונת הבצק בה נלכד תוך כדי עבודתו במפעל".


ממשטרת ישראל נמסר: "במוקד 100 התקבל לפני זמן קצר דיווח בדבר תאונת עבודה במפעל בפ"ת, במהלכו נהרג עובד המקום, בשנות ה 60 תושב ראש העין, ככה"נ במהלך הפעלת מכונה.

עפ"י גורמי רפואה, בתום ניסיונות החייאה נקבע מותו של הפועל.

המשטרה פתחה בבדיקת הנסיבות ונציג משרד העבודה זומן למקום."


יוסי אקלר חובש איחוד הצלה מסר: "למרבה הצער נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. צוותי כיבוי פעלו לחלץ את גופתו ממכונת הבצק בה נלכד תוך כדי עבודתו במפעל".

פועל נהרג לאחר שנלכד במכונה - חדשות בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
אוי ואבוי!
חנה קרן | 12:10   21.01.22