דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

"רימון" - ביה"ס למוסיקה פותח מרכז לימוד לבני נוער בפתח תקוה

פורסם בתאריך:


בפעם הראשונה במהלך 37 שנות פעילותו, 'רימון - ביה"ס למוסיקה' פותח מרכז טכנולוגי-חדשני    בישראל, מחוץ לקמפוס המרכזי שלו. המרכז, המיועד לפעילות בני נוער בכיתות ז'-יב', ממוקם בהיכל התרבות העירוני בפתח תקוה.

פעילות המרכז תחל כבר בסוף חודש מרץ ותימשך גם לתוך חודשי הקיץ בהם יופעלו פעילויות, קורסי קיץ והכשרות. כל זאת, על מנת להציע תוכניות לימודים ייחודיות ואיכותיות בתחום המוסיקה לקהל הצעיר בפתח תקוה.

מרכז רימון נבנה מתוך מחשבה על תנאי העבודה של מוסיקאי העתיד ומתוך כוונה להעניק ללומדים בו מיומנויות לפיתוח כשרונם ולהשתלבות בתעשיית המוסיקה.

תלמידי העיר במגמות המוסיקה בתיכונים ובחטיבות הביניים יוכלו להנות משפע של הכשרות והדרכות מתקדמות בתחומי הטכנולוגיה והמוסיקה כחלק מתוכנית הלימודים במגמות. הקורסים שיילמדו הם הקלטה באולפן, עריכה והפקה מוסיקלית ואלקטרונית עם תוכנות לעריכת סאונד מהמתקדמות ביותר כמו קיובייס ואבלטון, די ג'יי, כתיבה והלחנת שירים ועוד. כמו כן, ייפתח מסלול לימוד ראשוני מסוגו ליצירת מחזות זמר, אחד מהתחומים המוסיקליים הכי פופולאריים כיום, וילמדו קורסים תיאורטיים דוגמת תיאוריה, הרמוניה מוסיקלית ועוד.

כל המורים במרכז הינם מורים מקצועיים ובוגרי רימון. בוגרי התוכניות והקורסים השונים שייערכו במרכז יוכלו לצבור קרדיטים שיזקפו לזכותם בהרשמה ללימודי המשך בקמפוס הראשי של רימון, ואף יוכלו לזכות במלגות הצטיינות ללימודי המשך ברימון. 

את הבחירה בעיר מסביר מנכ"ל רימון, משה סיני: "המרכז בפתח תקוה הוקם לאור ההערכה כי היא המתאימה ביותר לקידום מיזמים חדשניים ויצירתיים בתחומי המוסיקה והטכנולוגיה. אנחנו ברימון, כמובילי החינוך בתחומי מוסיקה עכשווית, יצירתית וטכנולוגית, מצאנו את העיר ומנהיגיה שותפים לתפיסה שיש להעניק לבני הנוער את הכלים האיכותיים ביותר בתחום. אלו יאפשרו לפתח את כישוריהם בעולם מוסיקלי משתנה, ההופך לטכנולוגי ומחייב חדשנות וכישורי יזמות להצלחה. המרכז יותאם לכך ומטרתו לחשוף פן זה בקרב צעירים, תוך חיזוקם"

 

עוד מוסיף נשיא רימון, יהודה עדר: "מבוגרי רימון מירי מסיקה ואביב גפן ועד יסמין מועלם ובניה ברבי, רימון מהווה אבן יסוד תרבותית במוסיקה הישראלית. פתח תקוה מאז ומתמיד זוהתה כעיר מוזיקלית ואף כמקור שופע ליצירה. היא משקיעה משאבים רבים בנושא החינוך המוסיקלי"

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
פתח תקוה זוהתה כעיר מוזיקלית?? פה חשדתי
סוף עונת התפוזים | 15:22   14.01.22