דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

קהילות בפתח תקווה

כל מה בפ"ת מתוכננים 13 רובעים, יש בה מספר גדול של שכונות, כאן הבמה לקהילות באשר הם.

תלמידים מתיכון אחד העם, בעלי צרכים מיוחדים, נשבעו אמונים לצה"ל

פורסם בתאריך:


באמצע החודש, התקיים במחנה גלילות טקס השבעה מרגש במיוחד במסגרתו נשבעו אמונים לצה"ל 14 מתנדבים בעלי צרכים מיוחדים, תלמידי בית הספר 'אחד העם' בפתח תקוה.

14 המתנדבים עתידים להשתלב ביחידת תל"ם האחראית על התחום הלוגיסטי באגף המודיעין. הטקס נערך בראשות מפקד היחידה, אל"ם נ', ובמעמד משפחות המתנדבים והצוות החינוכי. במעמד מרגש זה המתנדבים עלו בפעם הראשונה על מדים וקיבלו את כומתת המודיעין הירוקה.

המתנדבים שהושבעו לצה"ל עתידים להשתלב בשגרת הפעילות ביחידת תל"ם של אגף המודיעין, בימים אלו היחידה עוסקת בין היתר במעבר אמ"ן לנגב. תכנית שילוב המתנדבים באמ"ן נעשה באמצעות עבודה משותפת עם עמותת ״גדולים במדים״ ועמותת ״יד לילד המיוחד״. בשנה שעברה הפרויקט בוצע בפעם הראשונה, ובמסגרתו גויסו ארבעה מתנדבים. כשנה בלבד לאחר תחילת הפרויקט הצטרפו 14 מתנדבים נוספים. ביחידת תל"ם מצפים שהפרויקט ימשיך ויתרחב.

מדברי מפקד יחידת תל"ם, אל״ם נ': ״בעברי, כשפיקדתי על בסיס הטירונים של אמ"ן, תמיד התמלאתי בגאווה גדולה, בטקסי ההשבעה, כשכל עם ישראל על גווניו הרבים עמד על מגרש המסדרים. נציגי כל חלקי החברה בישראל: חרדים, דתיים ושאינם דתיים; נשים וגברים - כולם ביחד.  חיילים ממרכז הארץ ומהפריפריה, קיבוצניקים ובני העיר, דרוזים, נוצרים ומוסלמים - כולם היו על מגרש המסדרים שלי יחדיו. והיום אין נרגש ממני להשלים חלק חשוב ביותר בפסיפס הישראלי. אני חש שעכשיו זה השלם והביחד האמיתי״.


תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: