דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

פרקליטים ועורכי דין - עו"ד בפתח תקווה

מדור כתבות בנושאים משפטיים שנכתבו על ידי עורכי דין, כל אחד לפי תחום התמחותו. הכתבות נותנות מענה לאירועים משפטיים יום יומיים בהם נתקלים תושבים

אוהב אותך אבל לא צריך להיות דבק

הבעל רוצה לישון באלכסון, האישה רוצה שקט מהנחירות, עו"ד זהר רון הכינה לזוג מאיזור פתח תקווה, הסכם ממון מיוחד סטייל מירב מיכאלי ובן זוגה ליאור שליין. צילום להמחשה.

פורסם בתאריך:


זוג מהאיזור הגיע לעורכת הדין זהר רון כדי שתכין עבורם הסכם יחסי ממון לפני הנישואין.  אבל זה לא היה הסכם רגיל כמו שזוגות אחרים עושים בדרך כלל לפני החתונה, אלא הסכם מיוחד במינו ונדיר.

עבור שניהם זה היה פרק ב׳ לאחר שהתגרשו מבני הזוג הקודמים.  לשניהם יש בתים וילדים מהקשר הקודם שהסתיים.

האישה סיפרה: "נפגשנו בטיול שמיועד לפנויים פנויות. היה בינינו קליק מהרגע הראשון, התחלנו לדבר זה עם זו והתלהבנו ממש הרגשנו כמו בני נוער שמתאהבים ופרפרים בבטן.

ישבנו אחד ליד השניה ומאז ועד היום, שנה וחצי אחרי הטיול נשארנו בני זוג והחברים הכי טובים. ראינו שהקשר שלנו מוצלח ועכשיו החלטנו לעבור לשלב הבא, למסד את יחסינו ולהתחתן.  בגלל ששנינו מבוססים כלכלית ובעלי רכוש החלטנו לערוך הסכם ממון וגם החלטנו, בעיקר בשביל הילדים שנמשיך לגור בנפרד וכל אחד יישאר בבית שלו.  החלטנו לא לאחד כתובות כמו שעושים רוב האנשים שמחליטים למסד את הקשר שלהם אלא ללון ביחד רק פעמיים בשבוע.  פעם אצל האישה ופעם אצל הגבר.  

הסידור הזה משתלב להם מצוין עם זמני השהות של ההורים הגרושים וככה הם נהנים מכל העולמות.  גם זוכים במגורים בנפרד ובעצמאות וגם לא מזעזעים את עולמם של הילדים שלא יצטרכו להתרגל לאדם שיתפוס את מקומו של ההורה הביולוגי שלו בבית שלהם.  

בני הזוג המיוחדים למעשה פורצים דרך ופועלים בניגוד למוסכמות החברתיות הנהוגות ושמים את טובתם שלהם מעל כל שיקול אחר כמו מה יגידו והערות על טיב הקשר שלהם.  

הבעל מספר: "אני אוהב את הבית שלי ואת הפינה שלי.  אני אפילו מודה שאני אוהב לישון במיטה הזוגית שלי באלכסון.  אני מרגיש שאני יכול ללכת לישון מתי שבא לי ולא בכפוף לקביעת בת הזוג ואני נשאר חופשי ומאושר בביתי למעט פעם או פעמיים בשבוע וזה גורם לגעגועים ולתשוקה אל בת הזוג להתעצם.  זה מה שהכי נכון לנו ולא אכפת לי מה אחרים יחשבו על זה. אני אדון לעצמי ועושה רק מה שטוב ונכון לי.  לשמחתי מצאתי בת זוג בדיוק בראש כמו שלי וגם היא מסכימה שאלו יהיו החיים האידיאליים שכל אחד יהיה בממלכה שלו ולעיתים נתאחד.

האישה מוסיפה ואומרת: "שבעתי  מנחירות בלילות. עד שהתגרשתי וקיבלתי שקט מבעלי הקודם אין סיכוי שאסבול שוב מרעש בלילות. אני אוהבת את השקט שלי בלילה אני לא צריכה בן זוג שיסתובב לי 24/7 בין הרגליים.  שנינו מצאנו את שאהבה נפשנו ובהתאם לצרכינו. עד עכשיו כשאני נזכרת בחיי הנישואין הקודמים שלי איך הייתי מתעצבנת למצוא את המקלחת ואת הבגדים זרוקים בכל מקום זה רק מחדד לי את הצורך שמגורים בנפרד הם האידיליה עבורי

איש הטוב בעיניו יעשה! כל הזוגות צריכים לחיות בדרך שיבחרו ושתתאים להם  מבלי לתת לסטיגמות ולהרגלים להזיז אותם מרצונותיהם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: