דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מעשים טובים בפתח תקווה

נתאמץ בכל פעם ונמצא גם חדשות טובות - כאלו שירגשו אתכם

לוחמי האש תחנת פתח תקוה למען הקהילה

לוחמי האש של תחנת פתח תקוה עברו בין המחלקות בבית חולים השרון בעיר לשמח את המטופלים וחילקו להם ערכות לחג החנוכה ואיחלו להם החלמה מהירה.

פורסם בתאריך:


לוחמי האש של תחנת פתח תקוה עברו בין המחלקות בבית חולים השרון בעיר לשמח את המטופלים ולחלק להם ערכות לחג החנוכה ואיחלו להם החלמה מהירה הפעילות המבורכת נעשתה יחד עם פרויקט לב חב"ד פ"ת בראשות הרב אפרים סגל. 
הלוחמים וצופים שהשתתפו בפעילות אמרו כי "לוחמי האש חרטו על דגלם את ערך קדושת החיים ופועלים בכל יום להצלת חיים, רכוש והסביבה תוך סיכון עצמי. השבת החיוך לשפתי המאושפזים בבית החולים היא משימה וציווי אנושי ומוסרי שלקחנו על עצמנו, כחלק מהוקרת התודה לקהילה ולאזרחים שאותם אנו משרתים".מפקד התחנה טפסר משנה אלון שבתאי, מפקד תחנת כיבוי אש אזורית פ"ת, ציין כי 
תחנת פ"ת רואה בתרומה לקהילה נדבך משמעותי בפעילותה. לדבריו, לוחמי האש נרתמו בשמחה לפעילות זו והעניקו למאושפזים בבית החולים השרון שמחה ונחת. עוד מוסר מפקד התחנה כי הוא מקווה לעוד שיתופי פעולה והמשך פעילות למען הקהילה. 

לוחמי האש פ"ת מזכירים לכולם להקפיד על כללי הדלקת נרות בחג החנוכה, וממליצים להתקין גלאי עשן עצמאי בדירות מגורים. בכל מקרה של שריפה יש להתקשר 102.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: