דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

קהילות בפתח תקווה

כל מה בפ"ת מתוכננים 13 רובעים, יש בה מספר גדול של שכונות, כאן הבמה לקהילות באשר הם.

אוטובוסים בפתח תקווה יעזרו לך למצוא את הזיווג הבא  

טל התחתן בעקבות פרסום פרטיו על מודעות באוטובוס של חב' "אלקטרה אפיקים" לכן הוחלט לצאת בקמפיין המסייע לרווקים ולרווקות למציאת זיווג.

פורסם בתאריך:


חברת התחבורה הציבורית ״אלקטרה- אפיקים״ כבר מצאה שידוך אחד לפני שנה לטל טובים שפרסם מודעה על גבי אוטובוס כי הוא מחפש את האחת. בעקבות המודעה, שיחת טלפון של בחורה שנחשפה למודעה, הובילה לכך שהיום השניים נשואים. 
 

כעת, חברת התחבורה הציבורית, מחפשת את הרווקים והרווקות הבאים שישכנעו אותם למה להן/ם הכי מגיע להכיר את האחד/ת באמצעות שלט שיתלה עבורם על גבי האוטובוס. החברה קוראת לכל מי שמעוניין להופיע על האוטובוס לשלוח להם הודעה בפייסבוק / אינסטגרם עם כמה מילים עצמכם ולמה לכם הכי מגיע לזכות.

בהגרלה הראשונה זכו:
1. אופיר, בן 38 דתי,  מנהל בתחום הפיננסים, רווק שמחפש אהבה." אוהב את מסע החיים, נהנה מהדרך, ומחפש את השותפה  מושב הפנוי לידי".
2.  חגי, בן 34, הנדסאי תוכנה, רווק שמחפש אהבה. " מה לא ניסיתי ועדיין לא מצאתי את האחת, אולי פה בעזרת השם תבוא הישועה".

לדברי שי מלכה סמנכ״ל השיווק בחברה: ״ בעקבות ההצלחה הגדולה של טל שמצא את בחירת ליבו בעקבות המודעה שפרסם על האוטובוס, החלטנו לקחת צעד אחד קדימה ולאפשר לרווקים והרווקות להיפטר מהאפליקציות ולעבור לדרך מקורית וחדשה  בה הם יפרסמו את עצמם על גבי האוטובוס ואולי ימצאו אהבה, אני מאחל ומקווה שזה יצליח לחבר עוד המון זוגות.״

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: