דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חינוך בפתח תקווה

חינוך ונוער, מה קורה בגנים ובבתי הספר בפתח תקווה, המדור עוקב, מתריע ומשבח.

הורים לראש העירייה - קצה סבלנותינו

סערה בבית ספר שבשכונת נווה גן בפתח תקווה. מחנכת שהתבטאה בבוטות לתלמידים הוצאה מהכיתה ובמקומה איישו במורה שמלמדת כיתה אחרת ועתה תיאלץ להיות אחראית על 70 תלמידים.

פורסם בתאריך:


הורים לתלמידים פנו לראש העירייה רמי גרינברג והביעו את זעמם על הנעשה בכיתה ד' 4 בבית ספר ע"ש עוזי חיטמן. הטענות הן על מחנכת הכיתה כפי שהם מתארים: "התנהגות פוגענית כלפי התלמידים תוך שימוש בביטויים קשים, חריפים ומשפילים".

מאז תחילת השנה ההורים טוענים כי ילדיהם הפכו לשפני הניסוי של מערכת החינוך ובית הספר עוזי חיטמן.

הורי הכיתה התריעו פעמים רבות בפני המנהלת על מחנכת הכיתה ששובצה ועל התנהלותה  והתנהגותה הלקויה עד גרימת נזקים חמורים בנפשם של הילדים: ביטויים כמו "סתמי", "תעוף", "ממך לא יצא כלום" ,"אני אעזוב את מערכת החינוך ויביאו לכם מורה שתשנא אתכם" הם מעט מפניני המורה כלפי התלמידים - כך לטענת ההורים וכפי ששטחו אותה בפני ראש העיר.

משראו הורי הכיתה שאין איש שאכפת לו הסבירו למנהלת שיש לטפל בנזק המתמשך בסופו של דבר ואחרי תחנונים הוצאה המורה מהכיתה. כעת, נותרה הכיתה ללא מחנכת ונאמר להם שמחנכת של כיתה מקבילה תחנך גם את הכיתה, אך לאחר מספר ימים שונתה ההחלטה.

לבסוף נותרו הילדים ללא דמות מחנכת מבלי לפנות לאף גורם ומבלי מענה, ההורים הציפו את ראש העירייה במכתבים לדבריהם : "מנהלת הבית ספר משנה גרסאות. הילדים אומללים, האלימות בכיתה גואה, אין לימודי שגרה ואין בריאות חינוכית ונפשה וגם אין עם מי לדבר.

קצה סבלנותנו.

ילדינו לא הפקר ולא שפני ניסיונות .הורי הכיתה ישבתו עד שתגיע מחנכת/ יגיע מחנך חזק. מנוסה, מקצועי ושיהיה לו אכפת מהתלמידים."

הורי הכיתה מצפים לתוכנית הבראה חינוכית, פדגוגית וחברתית לילדי הכיתה. ההורים מבטיחים כי עד אשר הילדים לא יקבלו את זכויותיהם הבסיסיות,  כיתה ד'4 תישאר בבית.  ממילא, לדבריהם, גם בבית וגם בבית ספר אין לימודים."

מנהלת הבית ספר סירבה להתייחס.

במערכת פתח תקוה עכשיו שמורים חילופי ההתכתבויות עם ראש העירייה וגורמים אחרים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
4
איך ראש העיר קשור?
מיכל | 11:10   03.11.21
3
לא עושים הגהה באתר הזה?
מה נסגר | 23:36   02.11.21
2
המורים בורחים מהמערכת!!
מירי | 22:38   02.11.21
1
ככה זה כשביביסט דפוק מנהל את העיר
ראש עיר עם מוח של אפרוח | 22:10   02.11.21