דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

מרכז חדש לקופ"ח מאוחדת בפתח תקווה

ברח' רוטשילד מתפרס על פני 3,000 מ"ר ומציע מגוון רחב של שירותי רפואה היברידית

פורסם בתאריך:


מאוחדת ממשיכה להרחיב את שירותיה בפתח תקוה והשיקה השבוע מרכז רפואי מתקדם בעיר

המרכז הרפואי החדש ברח' רוטשילד מתפרס על פני 3,000 מ"ר ומציע מגוון רחב של שירותי רפואה היברידית

מאוחדת ממשיכה להצעיד קדימה את תחום הרפואה ההיברידית והמתקדמת בפתח תקווה לטובת אלפי מבוטחיה תושבי העיר ויישובי הסביבה. במרכז הרפואי ההיברידי החדש, שפועל שישה ימים בשבוע, צוות רפואי מקצועי ומנוסה שמעניק מגוון רחב של שירותים רפואיים נגישים וזמינים תחת קורות גג אחת, עם ציוד רפואי חדשני ומתקדם. במרכז הרפואי ינתן מענה גם לאחר שעות הפעילות ובשעות הלילה, בשבתות ובחגים, 7 ימים בשבוע בין השעות 19:00-23:00.

המרכז הרפואי החדש, בניהולה של הגב' מיכל ארז, משתרע על פני 3,000 מ"ר ומציע ללקוחות מאוחדת מגוון רופאים, מטפלים ושירותים חדשניים קרוב הבית, וגם מבלי לצאת מהבית באמצעות שירותי רפואה מרחוק. בין השירותים הרפואיים ניתן למצוא רפואת משפחה, רפואת ילדים, רפואת נשים, רפואה יועצת, רפואת עור, רפואת עיניים, דיאטניות לילדים ולמבוגרים, ליווי היריון בסיכון, שירותי מעבדה ובית מרקחת, מכון סוכרת, אנדוקרינולוגיה, כירורגיה, ראומטולוגיה, פסיכו-גריאטריה, זיהומולוגיה, פסיכיאטריה ושירותי עבודה סוציאלית. במרכז הרפואי יינתנו גם שירותי מכון דימות וממוגרפיה – דבר המהווה בשורה משמעותית לתושבי האזור.

לאירוע ההשקה החגיגי שהתקיים השבוע, הגיע מ"מ ראש העיר רפי דהן, רבני העיר, יו"ר מאוחדת אייל גבאי, מנכ"לית מאוחדת סיגל רגב רוזנברג, מנהלת המחוז לי אורון ובכירים רבים נוספים.

במהלך הטקס אמר יו"ר מאוחדת אייל גבאי כי, "בישראל מוצע סל ציבורי נרחב של שירותי בריאות, שאין דומה לו בעולם, אולם לא די להציע סל רחב וצריך בנוסף גם לוודא שהוא נגיש וזמין לכל אדם שזקוק לו. החזון של מאוחדת הוא להנגיש את השירותים הרפואיים לציבור הרחב. אני גאה במיוחד בקופה כמו שלנו שמעלה את רמת השירות של הרפואה בקהילה ואני מצפה ממדינת ישראל להבין שככל שנצליח לתת שירות רפואי מהיר וטוב יותר בקהילה, כך יפחת הסיכון להתדרדרות במצבו הרפואי של המטופל עד כדי הצורך להתאשפז בבית חולים".

מנכ"לית מאוחדת סיגל רגב רוזנברג הוסיפה כי, "כל פתיחה של מרפאה היא יום חג עבורנו, במיוחד שמדובר במרפאה כל כך מתקדמת וחדשנית, שרחוקה שנות אור מהדרך שבה שאנשים מצפים שקופת חולים תיראה. בכל מקום בו יש תחרות בין קופות החולים, האזרח הוא זה שמרוויח משירות טוב יותר, ואנחנו שמחים להיות אלה שמציבים רף גבוה בפתח תקווה וגורמים לכל הקופות לשפר את השירות שהם מציעים למבוטחים שלהם".

מ"מ ראש העיר רפי  דהן ציין בהתרגשות כי "מאוחדת היא גאווה לעיר פתח תקווה, ומדובר בשליחות של ממש ובעבודת קודש, ולא ניתן לפספס את האנרגיות הטובות ואת תחושת החדשנות שאופפת את המרפאה, ומלווה כל היבט בעשיה שלה".

לי אורון מנהלת מחוז מרכז סיכמה ואמרה כי "גדלתי בפתח תקווה וזו עיר שקרובה לליבי. לכן אני כל כך שמחה להעמיד לרשות תושבי העיר מרכז רפואי שיש בו פריסה רחבה של שירותים רפואיים, ושלמעשה יש בה הכל מהכל. אנחנו פה כדי לתת שירות בסטנדרט אחר, והמענה המקיף, המקצועי והמהיר שאנחנו מציעים מאפשר לנו במקרים רבים לחסוך למבוטחים נסיעה למיון ולקבל מענה רפואי הולם ממש פה, קרוב לבית"

לנוחיות לקוחות מאוחדת בעיר, במרפאת נורדאו הוותיקה, ימשיכו להינתן שירותי רפואת משפחה, שירותי מרפאת שיניים וחדר אחות.                

שעות פעילות במרכז הרפואי ברוטשילד:  

בימים א' – ו' בין השעות 08:00-12:00 ,  בימים א', ג', ה', - 16:00-19:00      

וגם בשעות הלילה, שבתות וחגים:
א'-שבת בין השעות: 19:00-23:00   

בית המרקחת פועל בימים א'-ה' בין 08:00-19:00 ובימי ו' בין 08:00-12:00

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: