דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

עצרת המרכזית של חג הסוכות בפתח תקווה - מתעלמים ממגיפת הקורונה?!

מאות אנשים חגגו בצפיפות במרכז התורה חברון בפ"ת בהשתתפות ראש העירייה רמי גרינברג

פורסם בתאריך:


היום (רביעי) התקיימה עצרת חג המרכזית מרכז התורה חברון היכל יחזקאל מרכז העיר פתח תקווה, בהשתתפות ראש העירייה רמי גרינברג, מר"ן ראש ישיבת חברון, חבר מועצת גדולי התורה הרב דוד כהן שליט"א ורבני העיר מכלל הקהילות בעיר.

מדובר  באירוע עירוני עבור המגזר החרדי, בשתתפות של כ-300 איש. באירוע המרגש לא הקפידו על הנחיות משרד הבריאות, ולא עטו מסיכה למעט, יש לציין ראש העירייה שהצטופף בקהל עם מסיכה. גרינברג שבדרך כלל נוטל לעצמו תפקידי סדרנות בחר שלא להעיר לבאי האירוע או להפסיקו. 

להזכיר, גרינברג עסוק כל העת בגזירת "קופוני קורנה" עת לא חדל להשמיע ברחבי העיר וברמקולי השוק את הבקשות החוזרות ונשנות לעטות מסיכה. יתירה מכך באירועים שהתקיימו בפארק אוחיון הצתלם גרינברג כאשר הוא עובר בקהל ומבקש לעטות מסיכות. הפעם בחר לנדנד עצמו לצד השני של הלולב, להתכרבל בקהל כאשר הוא וכמעט רק הוא עוטה מסיכה.ממארגני האירוע נמסר: "זקני העיר פ"ת מציינים שאירוע כל כך עוצמתי לא היה בפתח תקווה מיום הקמתה."


עצרת המרכזית של חג הסוכות - חדשות בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
אהבתי
שירן | 03:55   23.09.21