דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

פרקליטים ועורכי דין - עו"ד בפתח תקווה

מדור כתבות בנושאים משפטיים שנכתבו על ידי עורכי דין, כל אחד לפי תחום התמחותו. הכתבות נותנות מענה לאירועים משפטיים יום יומיים בהם נתקלים תושבים

אמרה לו שהיא מבשלת לדודה, שכר חוקר פרטי והבין למי היא מבשלת....

סיפור על תושב האיזור שהחליט להתגרש בשל בגידת רעייתו ופנה לייעוץ משפטי אצל עו"ד זהר רון ולחוקר שמעון דעי. צילום להמחשה

פורסם בתאריך:


תושב מאזור פתח תקווה לא האמין שרעייתו תבגוד בו.
אשתו אישה נהדרת . גידלה את הילדים הכי טוב שאפשר. הבישולים שלה היו נפלאים וכולם אהבו להתארח בביתם ולאכול את המטעמים שהכינה. בזמן האחרון הוא הבחין שהאישה פתאום מנתקת שיחות טלפון בכל פעם שהוא חוזר הביתה, התחילה לספר על דודתה החולה שהיא צריכה לעזור לבני משפחתה והכינה עבורה סירים עם מאכלים מדי יום ונסעה אליה.

פתאום רזתה ויפתה. הבעל היה בטוח שמשהו קורה. כששאל אותה אם היא בוגדת היא התחילה לבכות ואמרה לו: ״ מה פתאום? אתה הנשמה והעיניים שלי. אני אוהבת רק אותך ונאמנה רק לך. אני בחיים לא אבגוד בך. איך אתה יכול להגיד לי דבר כזה? אני ממש פגועה ממך.״ הבעל אמר: ״ אז למה את מנתקת את שיחות הטלפון שלך בכל פעם מייד כשאני מגיע?״ האישה השיבה:״כי אני עושה לך כבוד. אני אוהבת לתת לך יחס של מלך. כשאתה מגיע אני רואה רק אותך מול העיניים ולא רוצה להתייחס לאנשים אחרים. אתה הכי חשוב ולכן אני מנתקת מייד״.

על אף דברי ההרגעה של האישה, הבעל המשיך לקבל כל מיני סימנים מחשידים והחליט לפנות לחוקר הפרטי שמעון דעי. הבעל התחיל לשים לב שהאישה דורשת ממנו להגדיל את כמויות האוכל שהוא מביא הביתה ושם לב שהאישה התחילה לבשל הרבה יותר. כשהוא שאל אותה למה היא צריכה להכין כאלו כמויות גדולות של מזון היא אמרה: דודתי הערירית חולה. אני עוזרת לה בבישולים. באותו הרגע הבעל החליט להתחיל את המעקב. החוקר, שמעון דעי עקב אחרי האישה עם הסלים והסירים וגילה שהיא מביאה את הסירים למאהב שירד אליה כדי לעזור לה לסחוב אותם ואף נתן לה חיבוק ונשיקות. הבעל התעצבן מה זה אני קונה אוכל למאהב? אני מממן את הארוחות של המאהב? אשתי מבשלת לו על חשבוני? הוא אמר לחוקר שמעון דעי שהוא מביא את האחים שלו והם ילכו לסגור חשבון עם המאהב.

החוקר דעי אמר שזה לא שווה לשבת על זה בכלא והכל אפשר לפתור בצורה משפטית. האישה בתגובה אמרה לבעלה שהיא הרגישה שלא היתה לה ברירה והיא הלכה למאהב כי היא הרגישה שזה חזק ממנה ושאין מי שידאג לו חוץ ממנה. היא הרגישה שזה פייר כי כמו שלבעל מותר שיהיו לו שתי נשים אז גם לאישה מותר שני גברים ויש לה לב רחב והיא אוהבת את שניהם. הבעל הזדעזע ושלח אותה עם הסירים למאהב והפעם לצמיתות.
 

השניים פנו לייעוץ משפטי ולגישור אצל עו"ד זהר רון.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: