דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

ביקש לרשום את בתו להסעת מחוננים, מח' ההיסעים בעירייה: "אתה לא היחיד פה, זו בעיה שלך."

גלעד מפתח תקווה ביקש לרשום את בתו לשירות הסעות בתשלום למחוננים, העירייה מתעקשת לא לרשום אותו. צילום להמחשה.

פורסם בתאריך:


גלעד תושב העיר פנה לעירייה וביקש לרשום את בנו להסעה לבית ספר עין גנים. לדבריו, עובדת עירייה בשם ליאור אמרה שתחזור אליו ולא חזרה ואמרה לו: "לוקח לנו חודש לעשות דבר כזה, זה לא מהרגע להרגע, יש לנו המון עבודה פה."

יצויין כי התושב היה מוכן לשלם וכי שירות ההסעות פועל מדי שנה וכדי לתת מענה לתלמידים כדי שלא יצטרכו ללכת ברגל בחום ולהיות חשופים לתמהונים שונים. בסך הכל לדברי גלעד, היה נדרש רק לדבר עם חברת ההסעות.

גלעד מספר: "פניתי למחלקת ההיסעים בעיריית פ"ת לעובדת בשם ליאור, וביקשתי ממנה לרשום את הבת שלי, ילדה בכיתה ד', בת 9, היא לא צריכה ללכת ולחזור מבית הספר ברגל בכוחות עצמה, יש לה שירות הסעות מאחר והיא בכיתת מחוננים.  אמרתי לליאור שאני מעוניין לשלם, הגעתי עם כרטיס אשראי, היא אמרה לא, תעביר 3 צ'קים, אנחנו נרשום אותך, היא אמרה לי עוד היום נחזור אליך והיא לא חזרה.

מאז, כל בוקר לקחתי והחזרתי את הבת שלי ולא יכולתי יותר, חזרתי לליאור בעירייה יומיים לאחר מכן והיא אמרה לי: "לוקח לנו חודש לעשות דבר כזה, זה לא מהרגע להרגע מה אתה חושב, יש לנו המון עבודה, אתה לא היחיד פה, אתה נזכרת מאוחר, זו בעיה שלך."


אמרתי לה: "תדעי שאין לך איך לה להגיע לבית ספר."

ליאור הגיבה: "שלא תגיע"

אמרתי לה:  "אז אכתוב מכתב לבית ספר, שהילדה לא תגיע בגלל שאין לה הסעה."
ליאור: "אין בעיה תרשום לה את זה, רק אל תשכח להזכיר שנזכרת מאוחר, אז חזרתי אחריה ואמרתי שאציין שפניתי מאוחר (יום או יומיים לאחר תחילת הלימודים) הוספתי שאגיד שבעירייה אמרו שבחודש הקרוב לא יצליחו לטפל בזה. אז היא אמרה: "מצויין."

 

גלעד מסכם את החוויה הלא נעימה שעבר, כאשר עדיין הנושא לא נפתר: "זה לא הגיוני, מה להרים טלפון לנהג, לחברה, יש עוד ילד בהסעה שצריך לאסוף אותו? זה הסיפור? להרים טלפון לספק? החברת הסעות תהיה מרוצה, כולם יהיו מרוצים." בשנה שעברה ובשנים קודמות, היה שירות הסעות, האחים שלה השתמשו בשירות, אבל כאן הבעיה היא שמדברים אליך כאילו אתה מדבר עם אלוהים."

מדוברות העירייה נמסר: "אגף המינהלה בעירייה פנה במהלך חודש אוגוסט לבית הספר המדובר כדי שיוציא הודעה לכלל הורי התלמידים המחוננים המעוניינים להצטרף למערך ההיסעים לשנת הלימודים תשפ"ב. במסגרת זו נדרשו ההורים למלא פרטים באופן מקוון ולבצע תשלום – זאת כדי להיערך למתן שרות היסעים מיטבי לכלל התלמידים הרלוונטיים.

כמו כן הודגש בהודעה על מועד סגירת ההרשמה, כאשר האב המדובר, בניגוד ל-150 הורים שנרשמו בזמן, לא נרשם במועד על אף מספר הארכות שניתנו בנושא. בהודעות צויין כי התלמידים שלא ירשמו בזמן יוכלו להצטרף למערך ההיסעים החל מחודש אוקטובר על בסיס מקום פנוי לתחנות האיסוף הקיימות. בתוך כך מערך ההיסעים בעירייה שוחח עם האב בנושא ועדכן אותו כי בשל העובדה שלא נרשם בזמן בקשתו תבחן לאחר התייצבות מערך ההיסעים לאחר החגים. זאת בשל העובדה כי נכון לעכשיו אין תחנת איסוף באזור מגוריו. בשולי הדברים יצויין כי האב המדובר לא ניגש בזמן גם במועדי הרישום לשנת תשפ"א – על אף פניות אישיות של מחלקת ההיסעים אל האב."


 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
אתם חייבים עורך דחוף
אחד העם | 21:23   18.09.21
1
עובדי עיריה הם לא.. כיתת מחוננים
סתומים נעל | 23:45   13.09.21