דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

חיסון דיפלומטי: שגרירים מכל העולם הגיעו להתחסן במרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח תקווה

שגרירים, עובדי שגרירויות ובני משפחתיהם הגיעו למרכז שניידר בפתח תקווה כדי להתחסן בחיסון השלישי. מנהלת שניידר ד"ר אפרת ברון הרלב: "זוהי גאווה לארח מאות דיפלומטים מרחבי העולם 'אצלינו בחצר'."

פורסם בתאריך:


מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית אירח ביום חמישי, ה-1.9.21, שגרירים מכל העולם המוצבים בישראל. השגרירים, בני משפחותיהם ועובדי השגרירויות, כולם בעלי אזרחות זרה, הגיעו במיוחד לשניידר ביוזמה משותפת של בית החולים עם משרד החוץ, על מנת לקבל את מנת הבוסטר.

בין האורחים המכובדים שקיבלו את החיסון השלישי ניתן היה לראות את שגריר צרפת, אריק דנון, שגריר הודו, סנג'יב סינגלה ושגריר בריטניה, ניל וויגן.

מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים, ד"ר אפרת ברון הרלב, נפגשה עם השגרירים והזמינה אותם לסיור מיוחד בבית החולים. לדבריה: "זוהי גאווה לארח מאות דיפלומטים מרחבי העולם 'אצלינו בחצר', לעזור במבצע ההתחסנות ולהראות להם בכל השפות, בכל התלבושות ובכל התרבויות, את בית החולים שהוא אחד יחיד ומיוחד עבור ילדי כל העולם, ואנשי כל העולם". 

 

 

 

 

 

חיסון דיפלומטי: שגרירים מכל העולם - בריאות בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: