דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

קהילות בפתח תקווה

כל מה בפ"ת מתוכננים 13 רובעים, יש בה מספר גדול של שכונות, כאן הבמה לקהילות באשר הם.

מילה של המשטרה מתמודדים עם נוער בסיכון

פרוייקט משטרתי חברתי שמביא תוצאות

פורסם בתאריך:


משטרת ישראל חרטה על דגלה והגדירה כאחת מהמשימות בעלת החשיבות הגדולה ביותר, להגביר ולחזק את הקשר והאמון בין משטרת ישראל לבין הקהילה בכלל והדור של בני הנוער בפרט.

מזה 8 שנים מפעילה משטרת ישראל את תוכנית מיל"ה - תכנית חברתית מניעתית לנוער בסיכון בראשית אירועי עבריינותו כשהמטרה היא להוציאם מהסביבה העבריינית ולשלבם בעשייה חברית נורמטיבית. .

במהלך השנים התקיימו למעלה מ - 1000 תוכניות מיל"ה בכל הארץ בהם השתתפו למעלה מ 19 אלף בני נוער, בנים ובנות. רבות ממשתתפי התוכנית סיימו בהצלחה, התגייסו לצה"ל ולמשטרה והשתלבו בחיי חברה נורמטיבים.

השנה משטרת ישראל שמה דגש על תקופת הקיץ, בה לחלק ניכר מבני הנוער שבסיכון אין יכולת להשתלב במסגרות חינוכיות וחלקם נגררים לפעילות פלילית. 

בתחנת משטרת פתח תקווה נפתחה תוכנית מיל"ה בהשתתפות 20 בני נוער. התוכנית כוללת מפגשים ופעילויות חינוכיות, ערכיות וחוויתיות. המפגשים נועדו לייצר קרבה והיכרות טובה יותר של בני הנוער ומשפחותיהם עם השוטרים והשוטרות, קיום מפגשים עם ערך היסטורי וקשר למורשת של המדינה וההיסטוריה.

שיאו של האירוע מתוכנן במפגש של כלל בני הנוער בוגרי התוכנית עם מפכ"ל המשטרה וסגל הפיקוד הבכיר של המשטרה במכללה הלאומית ללימודי משטרה בבית שמש.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: