דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

תרבות ופנאי בפתח תקווה

תרבות, פנאי, בידור, מופעים, סרטים

שבת תרבות בפתח תקווה: בליכוד עדיין מנסים לשכנע את גנץ להקים ממשלה עם נתניהו

ח"כ צחי הנגבי מהליכוד נשאל אם יש סיכוי שגנץ יחצה את הקווים והשיב: "מקווה". סגן שר הביטחון אלון שוסטר התייחס לרפורמה בחקלאות: "ללא תיקון הרפורמה,  אין העברת תקציב."

פורסם בתאריך:


היום (שבת) נערך אירוע "שבת תרבות" באולם שרת בעיר בהנחיית ירון אברהם כתב ערוץ 12.
רונן כברה מנהל האולם, סיפר שהיה אירוע מוצלח בשל האורחים המעניינים.

באירוע השתתפו סגן שר הביטחון ח"כ אלון שוסטר מכחול לבן, ח"כ צחי הנגבי מהליכוד וד"ר מיכל יערי, מומחית למדינות המפרץ ומייעצת לגופי הביטחון.

ח"כ צחי הנגבי הביע נחישות לחזור לשלטון וכחלק מהניסיונות של יו"ר האופוזיציה ח"כ בנימין נתניהו, ניסה גם הוא לפעול למען שכנוע גנץ כראש ממשלה ראשון כחלק מרוטציה עם נתניהו: "אני מעריך מא'ד את גנץ, מדובר בשר ביטחון אחראי מאד. "

אברהם: "האם יש סיכוי שגנץ יחצה את הקווים?".

הנגבי: "מקווה"

עוד אמר הנגבי כי הוא מאמין שתקציב המדינה יעבור.

 

סגן שר הביטחון, ח"כ אלון שוסטר דיבר על החזיתות האתגרים של הממשלה החדשה בתחומי הביטחון: "אני לא יכול להרחיב, ישראל תגיב במקום ובזמן הנכון כפי שמגיבה בעזה על כל בלון."

 שוסטר, שבממשלה הקודמת כיהן כשר החקלאות, התייחס לטענות החקלאים כנגד הרפורמה שמתכנן שר החקלאות עודד פורר: "ללא תיקון הרפורמה,  אין העברת תקציב, צריך להוריד מחירים. אך חייבים לדאוג גם לחקלאים.האירוע התקיים לפי ההנחיות, התושבים שהגיעו עטו מסיכות ושמרו על מרחק.


שבת תרבות בפתח תקווה: בליכוד - תרבות ופנאי בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: