דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

תחבורה בפתח תקווה

עדכונים על פתיחה וסגירה של כבישים ומעברים, מגרשי חנייה, תחבורה ציבורית ועוד

קו 66 מושבת במחאה על כך שנהג אוטובוס הותקף באגרופים

‏קו 66 מתל אביב לפתח תקווה מושבת היום בין השעות 8:30-10:30, לאחר שנהג הקו, רסמי מחאג'נה (בתמונה), הותקף על ידי נוסע שדרש לפתוח את דלתות האוטובוס במהלך הנסיעה.

פורסם בתאריך:


קו 66 של חברת דן מושבת היום (חמישי) לשעתיים, בין השעות 8:30 ל-10:30 בבוקר. זאת לאחר שאמש הותקף נהג קו 66 באגרופים על ידי נוסע שדרש ממנו לפתוח את הדלתות באמצע הנסיעה, בניגוד להוראות.

הנהג, רסמי מחאג'נה, מאושפז בבית החולים בילינסון בפתח תקווה עם עין נפוחה וכאבים בצוואר. מקרה זה מצטרף לאירועי אלימות רבים נגד נהגי התחבורה הציבורית בישראל בתקופה האחרונה.

מסלול הקו, שיושבת בשני הכיוונים, הוא בין מסוף כרמלית בת"א לבין התחנה המרכזית בפתח תקווה. לנוסעים בקו זה, מומלץ לבחור בדרכים חלופיות.

מנהל חטיבת התחבורה הציבורית באיגוד עובדי התחבורה דורון עזרא: "נמשיך להיאבק בתופעה החמורה של תקיפות נהגים. ההסתדרות עושה ותעשה הכל כדי לדאוג לשלומם וביטחונם של הנהגים, ולא תיתן שיפגעו בהם. אנחנו קוראים למשרד התחבורה לאמץ בדחיפות את ההצעה לתיקון החוק ולפעול למען הכרה בנהגים כעובדי ציבור, במטרה שהענישה נגד תוקפי הנהגים תוחמר בצורה משמעותית ותייצר הרתעה ראויה".

יו"ר ועד הנהגים בחברת דן יוסי קפילוטו: "מקרי האלימות נגד נהגים הפכו לתופעה נפוצה בישראל, ויש חוסר אכיפה משווע מצד הרשויות. אני פונה לממשלה להכיר בנו כעובדי ציבור ולמנוע את מקרה האלימות הבא, שלצערי הוא רק עניין של זמן".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: