דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

קהילות בפתח תקווה

כל מה בפ"ת מתוכננים 13 רובעים, יש בה מספר גדול של שכונות, כאן הבמה לקהילות באשר הם.

יקיר העיר אברום נויברגר נבחר לתפקיד יו"ר הסתדרות הגמלאים במרחב פתח תקווה (וידיאו)

פורסם בתאריך:


אברום נויברגר נבחר לתפקיד יו"ר הסתדרות הגמלאים במרחב פ"ת/

 בטקס חגיגי שהתקיים בלשכת יו"ר ההסתדרות במרחב פ"ת, ראש העין ואריאל, גיורא נחום,  בחרה מועצת גמלאי ההסתדרות במרחב פה אחד באברום (אברהם), נויברגר, לתפקד יו"ר  גמלאי ההסתדרות במרחב פ"ת, לקדנציה שנייה.

 הטקס נערך במעמד יו"ר הסתדרות הגמלאים הארצית, שמוליק מזרחי, אפרים קורן, מנכ"ל הסתדרות הגמלאים בוועד הפועל, דינה עידן-רווח, יו"ר נעמת במרחב ובכירים נוספים.

פתח את הטקס גיורא נחום, בדברי  ברכה למשתתפי הטקס, וקרא את שירו של העיתונאי בוקי נאה: "אנחנו דור שלא יחזור". הוא נשא דברי ברכה לכל משתתפי הטקס בכלל ולבכירי הסתדרות הגמלאים  הארצית  בפרט.

 יו"ר הסתדרות הגמלאים, שמוליק מזרחי, ציין בדבריו את שיתוף הפעולה המלא והפורה שהוא מקיים במשך שנים רבות עם יו"ר המרחב, גיורא נחום ואת הרוח הגבית הניתנת להסתדרות הגמלאים על ידי אגף המרחבים בהסתדרות החדשה.

אברום נויברגר הודה בחום לכל מברכיו והכריז על עיקרי משנתו לעתיד הקרוב: פעילות למען שיפור תנאי חייו של האדם המבוגר וחיזוק הידע הטכנולוגי של הגמלאים לשימוש יעיל באמצעים דיגיטליים, במחשב, בנייד ובצפייה בזום, טיפוח  פעולות תרבות  מגוונים, ומאבק לשיפור תנאי  שכר הגמלאים בקרנות הפנסיה.

דינה  עידן-רווח, יו"ר נעמת במרחב, ציינה, בדבריה, את פעילותו המבורכת רבת  השנים של אברהם נויברגר ואת תפקודו הנמרץ והאינטנסיבי למען המשך קיומו של בי"ח "השרון".

 עוד נשאו דברים ציון לנקרי, יו"ר תחום גמלאים בהסתדרות," רוני כהן, יו"ר הסתדרות הגמלאים במרחב ירושלים, משה בק, יו"ר גמלאי "מבטחים", יחזקאל אנגל, מנהל הבחירות, ועוד.

 אברום נויברגר הודה בחום לכל מברכיו וציין את שיתוף הפעולה ההדוק עם גיורא נחום , יו"ר המרחב הנענה לכל בקשה ופנייה מצדו, "עברנו תקופה קשה ביותר בימי הקורונה, כאשר נמנע  מהאוכלוסייה המבוגרת לצאת מהבית, ורק עכשיו מתחילים להיראות סימני התאוששות.", אמר נויברגר. "למרות זאת, הצלחנו לגבש את כל גמלאי המרחב, להגיש להם סיוע, ובכוונתי לפעול לקידום השכלתם הטכנולוגית של  הגמלאים, לארגן קורסים להכרת המחשב ולצפייה בזום, ולארגן פעולות תרבות מגוונות כבר בתקופה הקרובה".  עוד אמר נויברגר כי בכוונתו לפעול בנחישות לשיפור מצבם הכלכלי של הגמלאים, ולהיאבק על הגדלת הקצבאות של קרנות הפנסיה והביטוח הלאומי.

בסיום דבריו הודה נויברגר לוויקי פקר, מזכירת הסתדרות הגמלאים במרחב פתח תקוה, המסייעת לו  בתפקידו בנאמנות ובמסירות.

 בסיום איחל גיורא נחום חופשה נעימה ובריאות טובה לגמלאים ולבני משפחותיהם. הטקס נחתם בהרמת כוסית .

אברום נויברגר, שימש במשך 28 שנים מנהל בית הספר לנערים עובדים עמל ד', היה חבר  בהנהלת העיר ובמועצת העירייה, שימש יו"ר סניף מפלגת העבודה בעיר, כיהן כנשיא מועדון "רוטרי", ומשמש דירקטור ויו"ר ועדת הביקורת בתאגיד המים "מיתב".

לאברום נויברגר הוענקה תעודת "יקיר ההסתדרות" ולאחרונה זכה לעיטור "יקיר העיר פתח תקוה".

 נאחל לו בהצלחה.


יקיר העיר אברום נויברגר נבחר - קהילות בפתח תקווה

נכתב על ידי

אברהם פלד

עיתונאי, לשעבר ידיעות תקשורת מקבוצת ידיעות אחרונות. דובר ההסתדרות במרחב פתח תקוה, ראש העין ואריאל

peled_av@bezeqint.net

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: