דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חינוך בפתח תקווה

חינוך ונוער, מה קורה בגנים ובבתי הספר בפתח תקווה, המדור עוקב, מתריע ומשבח.

השמיים הם הגבול: התלמידים החליפו את הטייסים

תלמידי בית החינוך בר אילן מפתח תקווה התנסו במיזם הטייסת!

פורסם בתאריך:


תלמידי בית חינוך בר-אילן פתח תקוה, יצאו לגיבוש והתנסות במיזם הטייסת בהרצליה.

התלמידים עברו הדרכה לקראת טיסת סימולטור, לאחר מכן כל תלמיד ביצע טיסת סימולטור בליווי מדריכים מקצועיים בוגרי חיל האוויר, תוך למידה של מיומנויות של עבודת צוות ושיתופי פעולה. לקראת סוף היום נפגשו התלמידים עם טייס חיל האוויר לשעבר ושמעו שיחה על דבקות במטרה, מימוש פוטנציאל, הפקת לקחים ובניית מצוינות.

כיתת המחוננים והמצטיינים מיועדת לתלמידים בעלי יכולות למידה מצוינות וייחודית על מנת לאפשר להם למידה מותאמת למיומנויות המאה ה-21 מעבר לתכנית הלימודים הרגילה ולקדם לימוד מעמיק ויסודי יותר, לימוד עצמאי תוך שימוש בסיורים לימודיים מיוחדים, שותפות עם האקדמיה ועוד.

התלמיד דניאל קולנדר משתף "למדנו על חיל האוויר ועל הדרך הקשה של ההכשרה שעוברים הטייסים. אחרי הסברים על הטסת מטוס ויריות ממטוס עברנו בסימולציה בין מטרות, "הפלנו" מטוסים וצברנו נקודות. הייתה אווירה טובה והפעילות הייתה מאוד מיוחדת".

ינון ורהפטיג, מנהל בית החינוך הוסיף "עברנו יום מיוחד, מגוון ומעשיר בו התלמידים נחשפו לרמות הגבוהות ביותר של המצוינות, אין ספק כי ככל שנכוון גבוה יותר כך נגיע יותר גבוה...".

פתיחת כיתת מחוננים ומצטיינים בשנת הלימודים תשפ"ב בבר אילן, נעשית בליווי ופיקוח של האגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך ובליווי צמוד של מינהל החינוך בעיריית פתח תקוה - האגף לחינוך על יסודי בניהולה של ד"ר ירדנה חדד.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: