דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

תחבורה בפתח תקווה

עדכונים על פתיחה וסגירה של כבישים ומעברים, מגרשי חנייה, תחבורה ציבורית ועוד

הרכבת הקלה יצאה לנסיעת מבחן ראשונה בפתח תקווה (וידיאו)

לראשונה, הרכבת הקלה ביצעה את הנסיעה הראשונה שלה באזור גוש דן, כאשר יצאה ממרכז התחזוקה והתפעול באזור התעשייה קרית אריה, לאורך תוואי המסילה התת קרקעית, דרך פורטל אם המושבות ועד פורטל שנקר בפתח תקווה. צפו בסרטונים.

פורסם בתאריך:


יום הסטורי אמש לרכבת הקלה בגוש דן , ולנת"ע, כשלראשונה יצאה רכבת מהדיפו ( מרכז הטיפול והאחזקה בקרית אריה) בנסיעה, מפורטל אם המושבות ויצאה בפתח תקווה בפורטל שנקר, וזאת דרך המנהרה.

בימים הקרובים תסיים נת"ע את הבדיקות האחרונות וב- 10/6 נתחיל בנסיעות המבחן,  שימשכו במהלך השנה הקרובה לאורך הקו כולו. בין השאר יבחנו מערכות האיתות תקשורת והבטיחות. הנסיעה תתקיים לאורך ציר אורלוב וזבוטינסקי. בנסיעות הראשונות תלווה משטרת הרק"ל את הנסיעות בצמתים.

בין הנוסעים אמש היה מנכ"ל נת"ע חיים גליק, שאמר: "זו קפיצת דרך משמעותית. אחרי שנים של עבודה מאומצת הרכבת נוסעת,  זו בשורה אדירה לתושבי גוש דן.בנינו רכבת מודרנית, שקטה ובטוחה שתשנה את הרגלי הנסיעה של תושבי גוש דן. אמנם צפוייה לנו עדיין תקופה מאומצת עד לנסיעה המסחרית, אבל אנחנו מהערב כבר יש רכבת במטרופולין תל אביב."בימים אלה מתבצע חישמול תוואי הרכבת בבת ים ובשדרות ירושלים ביפו, ובתחילת השנה הבאה תחל גם שם נסיעת המבחן.הנסיעה המסחרית צפויה לההתחיל בתאריך 22/11/21.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: