דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

ביביסטים - פעילי ליכוד הפגינו סמוך לביתו של ח"כ אורבך ממפלגת ימינה

במקום נתלו שלטים: "ממשלה עם עבאס זו ממשלה עם חמאס" בניגוד לעובדה שדווקא ביבי נתניהו הוא שהכשיר את עבאס.

פורסם בתאריך:


אחד מהנציגים של פתח תקווה בכנסת הוא ח"כ ניר אורבך, עו"ד, נשוי + 4. בטוויטר אורבך כתב: "אוהב את המדינה, התורה והעם. שחקן כדורסל במיל'.

ח"כ אורבך גר בשכונת הדר גנים בעיר.
 

במהלך השבוע פעילי ליכוד מפתח תקוה שחלקם בעלי דעות קיצוניות הפגינו מול ביתו של אורבך,  בניסיון להפעיל עליו לחץ לקבל את הצעת נתניהו לערוק לליכוד ולהצביע נגד הקמת הממשלה בידי מפלגות גוש השינוי.

באתר החדשות "סרוגים" פורסם כי אורבך קיבל הצעות מנתניהו לערוק לליכוד.

כ-20 מפגינים לערך משתתפים בכל הפגנה ובינהם נמצא עוזר ראש העירייה כפי שניתן לראות בסרטון.

המפגינים תלו שלט על גבי אחת מגדרות הבתים ברחוב של ח"כ אורבך שבו נכתב: "ממשלה עם עבאס זו ממשלה עם חמאס".


באחת ההפגנות המפגינים טענו כי לא מדובר בהפגנה, אלא עצרת נגד הקמת ממשלת שמאל מופקרת, על אף שאם יבשילו התנאים ותקום ממשלה היא תכלול מפלגות מכל הקשת הפוליטית, כולל שתי מפלגות ימין: "תקווה חדשה" בראשות ח"כ גדעון סער ו"ישראל ביתנו" בראשות ח"כ ליברמן.

ההפגנות נערכו על אף ההתבטאויות נחושות של ח"כ אורבך שלפיהן בכוונתו להיות נאמן ליו"ר המפלגה ח"כ נפתלי בנט, חרף מאמצי נתניהו לחבל במאמצי הקמת ממשלת השינוי שבימים אלו רוקמת עור וגידים.
 

בהודעה שפרסם אורבך והתפרסמה באתר סרוגים נכתב: "תודה, מר נתניהו, אך לא. אין צורך לקרוא לנו בנאומים לאומה ולשלוח שליחים עם הצעות. גם בפוליטיקה, נאמנות וחברות הן ערך עצום בעיניי".

 

אורבך הוסיף כי "כאיש ציונות דתית שמאמין בעם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל, אני מאמין בכל ליבי שהדרך של בחירות חמישיות שאתה מנסה להוביל אליהן היא דרך ללא מוצא לישראל".

"דרכו של נפתלי בנט להקמת ממשלה, בה משתפים פעולה זה עם זה למרות מחלוקות, היא הדרך הנכונה", כתב אורבך. "אנחנו מספיק ערכיים וימניים כדי לשמור על כל מה שחשוב לנו. בעזרת ה׳ נקים ממשלה טובה לישראל".

שכנים מספרים כי במקום נשמעים קריאות בוטות ואפילו גזעניות.

 

ביביסטים - פעילי ליכוד הפגינו - חדשות בפתח תקווה

נכתב על ידי

אסף פרידור

B.A בממשל, המרכז הבינתחומי בהרצליה. M.A במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח: שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף הציבור.

asafptnow@gmail.com

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: