דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

נדל"ן בפתח תקווה

בנייה בפתח תקווה, השבחת נכסי נדל"ן, תמ"א, פרויקטים בעיר

היתר בניה ראשון לפרויקט התחדשות עירונית בשכונת עמישב

בסיום הפרויקט צפויים להיבנות כ-265 דירות ברחוב צלח שלום

פורסם בתאריך:


ועדת התכנון והבניה העירונית בפתח תקוה העניקה היתר בניה לפרויקט התחדשות עירונית ראשון בשכונת עמישב בעיר. ההיתר ניתן עבור 2 הבניינים הראשונים בפרויקט אשר מוקדם על ידי חברת בינו נדל"ן.

התוכנית המלאה של הפרויקט צפויה לכלול הריסה של 15 בנייני רכבת ישנים עם 60 יחידות דיור ברחוב צלח שלום 23-47 ובמקומם ייבנו 8 בניינים חדשים בני 9 קומות ו-265 יחידות דירות בנות שלושה עד שישה חדרים.

בתוך מספר חודשים יחל פינוי הדיירים הוותיקים והריסת המבנים הישנים. עוד נקבע כי כחלק מההתחדשות העירונית יבוצעו שדרוגים במערך התשתיות ברחוב. התכנון האדריכלי של הפרויקט נעשה על ידי האדריכלים ערן לשם וערן שקד ממשרד אדריכלים Citybee.

בעלי הדירות הקיימות יקבלו שדרוג משמעותי לדירתם הוותיקה – תוספת של חדר לדירה,  ממ"ד, מרפסת בשטח של 9 מ"ר מינימום, חניה ומחסן. הבנייה החדשה תהיה מאופיינת בסטנדרט בנייה גבוהה במיוחד. הפרויקט מקודם על ידי כרמים המינהלת להתחדשות עירונית של עיריית פ"ת, חברת הפקוח ההנדסי עדניר, משרד עו"ד DTKG&G ומשרד עו"ד שרמן לנדאו ועורך הדין של הדיירים עו"ד ינון שרעבי ועו"ד חגי רייכטלר.

שכונת עמישב סמוכה לשכונת הדר גנים, ממוקמת בחלק הדרום מזרחי של פתח תקוה, ממזרח לכביש 40 בסמוך לכפר סירקין. בכדי לשנות את חזות השכונה, מקדמת עיריית פתח תקוה מספר פרויקטים בהתחדשות עירונית, אשר יהפכו אותה למודרנית ונחשקת בקרב תושבי העיר והסביבה. בעתיד צפוי אישור לתוכניות נוספות הכוללת בינוי של מגדלים בני 18 קומות ומעלה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: