דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

נדל"ן בפתח תקווה

בנייה בפתח תקווה, השבחת נכסי נדל"ן, תמ"א, פרויקטים בעיר

ביולי ייפתח קניון "הכיכר" בכפר גנים ג' בפתח תקווה

פורסם בתאריך:


בימים אלו הולכות ונשלמות עבודות ההקמה של קניון חדש בשטח שכונת כפר גנים ג'.
המרכזי המסחר נקרא "קניון הכיכר" והוא נבנה בסמוך לכיכר גורן הנמצאת בלב השכונה.
הקניון צפוי להיפתח לקהל הרחב ביולי 2021 ולשרת את תושבי השכונה.
קניון הכיכר נבנה ממש בסמוך לקניון גנים הממוקם אף הוא בסמוך לכיכר גורן.

מי שבונה את הקניון היא חברת הנדל"ן ישרס שבשליטת איש העסקים שלמה איזנברג אשר בונה את המרכז בהשקעה כספית של כ-150 מיליון שקל. הקניון קיבל טופס 4 במהלך חודש מרץ 2021 וכעת מבוצעות עבודות ההשלמה בשטח הקניון אשר יאפשרו את פתיחתו בעוד מספר חודשים.

קניון הכיכר כולל חנויות בשטח של כ-9,000 מ"ר הפרוסים על פני שלוש קומות וכ-300 מקומות חניה. שתי הקומות הראשונות מיועדות לשטחי מסחר ואילו הקומה השלישית מיועדת למשרדים ומרפאות. עד כה חתמה ישרס על הסכמי שכירות בהיקף של כ-60% מן הפרויקט ומצויה במו"מ מתקדם להשכרת 20% נוספים משטח הקניון.

בין השוכרים הבולטים אשר צפויים לפתוח חנויות בקניון ניתן לציין את בנק מזרחי טפחות אשר צפוי להקים את הסניף הגדול ביותר שלו בפתח תקווה בקניון זה. בקניון יפעלו גם רשת הפארם BE הנמצאת בבעלותה של שופרסל, רשת אופטיקה הלפרין, סופר מרשת חביב ועוד.

הפרויקט להקמת הקניון החל כבר לפני מספר שנים – הקרקע בשטח של 6.2 דונם נרכשה על ידי ישרס בשנת 2015 תמורת 52 מיליון שקל מידי מספר משקיעים פרטיים ומחברת הנדל"ן גזית גלוב. לאחר שנים של השקעות - בעוד מספר חודשים הפרויקט יושלם ויחל לפעול ותושבי כפר גנים ג' ייהנו משטחים מסחריים נוספים.


 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: